Drevený stojan 60 Široký stojan na TV médiá Sivý Simpli Hunter Solid. Dizajn s čistými líniami sa spája s priemyselnou eleganciou so stojanom na TV média Simpli Home Hunter 60. Ručne vyrobené z kombinácie masívneho mangovníkového dreva a pevných kovových nožičiek do vlasov. Otvorené police a skryté úložné priestory uľahčujú usporiadanie a bez drôtov. Ideálne na ukladanie obľúbených diskov DVD a príslušenstva médií. Táto mediálna jednotka je ideálna pre televízory do 65 sekúnd a prináša funkčnosť a štýl do každej pracovne alebo obývacej izby. Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho mangového tvrdého dreva a kovu; Ručne povrchová úprava šedá a ochranný NC lak na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku; Široký a vysoký TV stojan je ideálny pre TV do 65; Vlastnosti Dve bočné skrinky s dvomi nastaviteľnými policami. Otvorený centrálny priestor s jednou policou a štyrmi čiernymi železnými nožičkami; Obsahuje výrezy na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Mid Century Moderný štýl evokuje časy dávno minulé svojimi čistými líniami, elegantným citom a zúženými nohami.

Drevený stojan 60 Wide TV Media Grey Simpli Hunter Solid

Drevený stojan 60 Wide TV Media Grey Simpli Hunter Solid


Drevený stojan 64 Wide TV Console Zvetraná svetlosivá Origins od Alpine Aria. Aria Media Console je umelecký, odvážny kúsok, ktorý predvádza vyrezávané kvetinové vzory na každom z panelov dverí. Aria je vyrobená z masívneho mahagónu a dyhy Okume s povrchovou úpravou Weathered White a dodáva vášmu domácemu prostrediu ručne vyrobený vzhľad. Tento kus obsahuje vnútorné police, úložnú zásuvku a vedenie drôtu. Zladí sa s ostatnými kúskami z kolekcie spální Origins by Alpine Aria predávanými samostatne. zvetraný svetlosivý povrch; Vyrobené z masívneho mahagónového dreva a dyhy; Ľahká povrchová úprava; Živicové rezbárske čelá skriniek; Dve posuvné skrinky s dvoma policami a zásuvkou; Kovové klzáky s guľôčkovým ložiskom; Plne zmontované; Hodí sa k ostatným kúskom z kolekcie spální Origins by Alpine Aria; Pojme až 70 TV.

Drevený stojan 64 Wide TV Console Zvetraná svetlosivá Origins od Alpine Aria


Drevený stojan 64 Wide TV Console White Origins od Alpine White Pearl. Súčasná móda, White Pearl Media Console kombinuje čisté línie s viacerými materiálmi. Textúrované dvierka a čelá zásuviek vyzerajú skvele, lemované mahagónovými masívmi a dyhou, v príjemnom bielom prevedení, ktoré uľahčuje zdobenie. Kus je zvýraznený zlatými kovovými rúčkami dvierok/zásuviek a zlatou kovovou základňou, ktorá mu dodáva otvorený vzhľad mimo podlahy a zjednodušuje čistenie. Má dostatok úložného priestoru s 3 zásuvkami a 2 vnútornými policami. Biela povrchová úprava; Vyrobené z masívneho mahagónového dreva a dyhy; Textúrované plochy zásuviek a skriniek; Zlaté nohy s prízvukom; Zlatý hardvér; Kovové klzáky s guľôčkovým ložiskom; nastaviteľná polica. Wire Management Otvor v zadnej časti; Horná zásuvka s plsťou; Hodí sa k ostatným kúskom z kolekcie spální Origins by Alpine White Pearl; Pojme až 70 TV.

Drevený stojan 64 Wide TV Console White Origins od Alpine White Pearl


Drevená TV konzola Tmavý orech Otha Rustic. Drevená TV konzola Otha Country 2-dielna, 72 posuvných dvierok skrinky s komôrkou je zasadená do vidieckeho štýlu s nádhernými detailmi inšpirovanými štruktúrou dreva v tmavom orechu. S nádychom Shaker osobnosti a masívnou drevenou konštrukciou prináša skutočný šarm s rustikálnou eleganciou a spája sa s tradičnými aj prechodnými motívmi miestnosti. Skrinky s posuvnými oknami ponúkajú pohľad na uložený obsah, zatiaľ čo priestranný interiér obsahuje viacero políc. Televízna konzola Otha Country 2-dielna, 72 posuvných skriňových dvierok s Hutchom je vybavená viacpolicovou komôrkou, ktorá dokáže zobraziť až 72 TV. Zahŕňa: Jedna televízna konzola, jedna skriňa; Štýl: Rustikálny; Povrchová úprava: tmavý orech; Materiály: Masívne drevo, drevená dyha; Dodáva sa s viacpolicovou búdou; Maximálne TV

Drevená TV konzola Tmavý orech Otha Rustic