Drevený stojan 60 v White Plank Sauder Barrister Lane. Novinky flash posuvné dvere stodoly sú nevyhnutnosťou! Dodajte svojmu domovu štýl, ktorý si zaslúži, vďaka trendovému dizajnu a očarujúcemu dobrému vzhľadu tohto credenza z kolekcie Barrister Lane. Do tohto zábavného stojana sa zmestí až 60 TV, vďaka čomu je ideálnym miestom na posedenie a sledovanie celodenných filmových maratónov s priateľmi. Zmeňte veci a využite jeho priestrannú hornú plochu ako miesto na vystavenie vašich obľúbených domácich dekorácií, ako sú dekoratívne rastliny, drobnosti a fotografie vašej rodiny. Táto mediálna schránka má skrytý úložný priestor za dvoma posuvnými dverami, takže môžete zobraziť to najlepšie a zvyšok skryť. Obsahuje tri nastaviteľné police, ktoré sa dajú posúvať do rôznych výšok a vytvárať flexibilné možnosti skladovania predmetov všetkých tvarov a veľkostí. Tieto police sú ideálne pre video a herné konzoly alebo filmy a stolové hry. Jeho uzavretý zadný panel obsahuje prístup na kábel, takže všetky káble môžete mať čisté a neprekážať. Tento jedinečný televízny panel s bielou doskou je presne to, čo váš domov potrebuje. Povrchová úprava: White Plank; Pojme až 60 TV s hmotnosťou 70 libier alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Materiál: umelé drevo; Skrytý úložný priestor za posuvnými dverami, pretože každý potrebuje miesto na skrytie svojho neporiadku a chaosu; Tri nastaviteľné police pre flexibilné možnosti skladovania; Manažment káblov, aby bol neporiadok na kábli úhľadne uložený.

Drevený stojan 60 v White Plank Sauder Barrister Lane

Drevený stojan 60 v White Plank Sauder Barrister Lane


Drevený stojan s posuvnými dverami do stodoly Masívny biely dub 58 Moderný statok. Tento TV stolík dodá vašej obývačke očarujúci vidiecky nádych a zároveň poskytne dostatok úložného priestoru pre vašu elektroniku a dekorácie. Obsahuje dve čelá skrine v štýle posuvných dvierok pre všestranný dizajn, kde môžete buď uzavrieť stred alebo obe strany, v závislosti od vašich potrieb. Nastaviteľné police a vedenie káblov. zjednodušte si uchovávanie elektroniky na jednom mieste. Táto mediálna konzola je vyrobená z vysokokvalitného MDF. Moderný farmársky štýl tohto zábavného centra sa stane kúskom vo vašej obývačke, ktorý budete obdivovať. Vyrobené v štýle moderného farmárskeho dizajnu; S posuvnými čelami skriniek stodoly pre väčší štýl; Vyrobené z vysokokvalitného MDF a laminátu s textúrou dreva; Zahŕňa funkcie na správu káblov na zadnej strane, nastaviteľné police, aby sa zmestili vaše médiá, a otvorený a uzavretý úložný priestor; TV konzola je vhodná pre 64-palcový TV; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan s posuvnými dverami do stodoly Masívny biely dub 58 Moderný statok


Drevený stojan 63W s úložným priestorom Biely orech Mid-Century Mette. Vyrobené z upraveného dreva, dvojfarebná biela a orechovo hnedá povrchová úprava, štyri zásuvky a dve police, hnedé PVC plastové kľučky dverí, vyrobené v Malajzii, Vlastnosti: Vyrobené z upraveného dreva; Dvojfarebná biela a orechovo hnedá povrchová úprava; Jeden otvor na vedenie kábla.

Drevený stojan 63W s úložným priestorom Biely orech Mid-Century Mette


Drevený stojan 60 Skrinka Soft White Sauder New Grange Modern. Úžasný akcentový kúsok do každej miestnosti vo vašej domácnosti. Pridajte dotyk krásneho štýlu a všestranného úložného priestoru s touto konzolou z kolekcie New Grange. Tento TV stojan pojme až 43 TV, vďaka čomu je ideálnym miestom na stretávanie sa pri filmových maratónoch a prehltnutí vašich obľúbených programov. Tento konzolový stolík obsahuje dve priestranné police, ktoré sú ideálne na ukladanie a vystavovanie predmetov, ako je zbierka kníh, organizovanie košov a fotografie vašej rodiny a priateľov. Tieto police majú schopnosť prispôsobiť sa a presunúť do rôznych výšok, aby vytvorili flexibilné úložisko pre položky všetkých veľkostí. Za dvojitými dvierkami je skrytý úložný priestor, ktorý obsahuje nastaviteľnú policu pre pohodlné uloženie vecí, ktoré nechcete vidieť. Každý dverný panel je doplnený grafickým vzorom krídla pre extra dotyk štýlu, ktorý určite vynikne. Táto mediálna konzola je dokončená zo všetkých strán pre všestranné umiestnenie v akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti. Táto konzola, ktorá je dokončená v Soft White a detailne prepracovaná s atraktívnym hardvérom, ponúka všetko, čo potrebujete, a ešte viac! Vlastnosti: Povrchová úprava: Soft White; Materiál: umelé drevo; Pojme až 43 TV s hmotnosťou 25 libier alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Tri nastaviteľné police pre flexibilné možnosti skladovania; Skrytý úložný priestor za dverami, pretože každý potrebuje miesto na skrytie svojho neporiadku a chaosu; Čelá dverí majú grafický vzor listu pre zvýšenie vizuálneho záujmu; Povrchová úprava zo všetkých strán pre všestranné umiestnenie kdekoľvek vo vašej domácnosti. Hmotnosť produktu: 112 libier; Počet políc : 3;

Drevený stojan 60 Skrinka Soft White Sauder New Grange Modern