Drevený stojan 60 TV stojan na médiá Natural Simpli Hunter Solid. Dizajn s čistými líniami sa spája s priemyselnou eleganciou so stojanom na televízne médiá Hunter 60. Ručne vyrobené z kombinácie masívneho mangového dreva a pevných kovových nožičiek do vlasov. Otvorené police a skryté úložné priestory uľahčujú usporiadanie a bez drôtov. Ideálne na ukladanie obľúbených diskov DVD a príslušenstva médií. Táto mediálna jednotka je ideálna pre televízory s uhlopriečkou až 66 palcov a prináša funkčnosť a štýl do každej pracovne alebo obývacej izby. Povrchová úprava: Prírodná; Materiály: kov, mangové drevo; Otvorený centrálny priestor s jednou policou; Dve bočné skrinky s dvomi nastaviteľnými policami. Štyri čierne železné vlásenky; Prírodná úprava s ochranným NC lakom; Vyrobené z masívneho mangovníkového dreva, železného kovu, kovu; Výrezy na vedenie šnúry, ochrana proti prevráteniu; Snažíme sa reprodukovať presné farby, môžu sa vyskytnúť odchýlky vo farbách v dôsledku monitora počítača a fotografie.

Drevený stojan 60 TV Media Natural Simpli Hunter Solid

Drevený stojan 60 TV Media Natural Simpli Hunter Solid


Drevený stojan 52 TV konzola s posuvnými dverami Čierny stojan BarnWood 52 TV konzola s posuvnými dverami. Tento TV stojan s otvoreným dizajnom zaujme kompaktnými rozmermi a trendovou konštrukciou. So 4 priestrannými policami, 1 posuvnými dvierkami Barnwood, s atmosférou polovice storočia, jednoduchosť posunie vašu súčasnú alebo modernú domácu výzdobu na novú úroveň. Dostupné v krásnej čiernej farbe s dvierkami Barnwood alebo v elegantnej bielej farbe s dvierkami Barnwood. Krásny, dvojfarebný povrch; Elegantné uhlové nohy; Posuvné dvere na kovovej koľajnici; Podporuje 250 libier. Odolná konštrukcia z vysokokvalitného MDF; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Drevený stojan 52 TV konzola s posuvnými dverami Čierny stojan BarnWood 52 TV konzola s posuvnými dverami


Drevený stojan na TV s 2 zásuvkami Matná čierna 52. Kombinácia elegancie a funkcie dáva tomuto súčasnému drevenému TV stojanu pozoruhodný vzhľad. Štýlový klasický dizajn vyrobený z masívneho ázijského tvrdého dreva pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 55 palcov. Nastaviteľné police za atraktívnymi dvierkami so sklenenou výplňou umožňujú rôzne A/V komponenty. Dve multifunkčné zásuvky poskytujú ďalšie úložisko pre mediálne príslušenstvo, tento stojan určite poteší. Štýlový, klasický dizajn. Pevná ázijská konštrukcia z tvrdého dreva. Bohaté, čierne prevedenie. Pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 55 palcov. Pevný dizajn s podporou udrží 250 libier. Atraktívne dvere s tabuľami z tvrdeného bezpečnostného skla. Nastaviteľné police poskytujú dostatok úložného priestoru pre A/V komponenty. Dve multifunkčné zásuvky, každá pojme približne 30 DVD. Montážne pokyny sú súčasťou bezplatného čísla a online podpory.

Drevený stojan s 2 zásuvkami TV konzola Matte Black 52


Drevený stojan 60 TV konzolový stolík, bufet DriftWood Stand 60 TV konzolový stolík, bufet. Vďaka pridanej výške a štýlu sa tento konzolový stolík perfektne hodí do každej miestnosti vo vašom dome, či už ide o zábavu, stolovanie alebo dekoratívne účely. Tento stojan je vyrobený z vysokokvalitnej MDF dosky a pojme väčšinu televízorov do 65 palcov. Obsahuje nastaviteľné police za sklenenými dverami, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre mediálne komponenty alebo dekoratívne doplnky. Obsahuje dve multifunkčné úložné zásuvky a priestrannú spodnú policu. Povrchová úprava: Naplavené drevo a čierna Materiál: Vysokokvalitná konštrukcia z MDF s tabuľami z tvrdeného bezpečnostného skla Perfektné na zábavné, jedálenské alebo dekoratívne účely Pojme väčšinu televízorov do 65 palcov Nastaviteľné policeDve odkladacie zásuvky a dve skrinkyPriestranná spodná polica

Drevený stojan 60 TV konzolový stolík, bufet DriftWood Stand 60 TV konzolový stolík, bufet