Drevený stojan 60 Salt Oak Sauder Barrister Lane. Chcete do svojho obytného priestoru pridať atraktívny úložný priestor? Pozrite sa na tento credenza z kolekcie Barrister Lane. Jeho priestranný povrch stola vám poskytuje priestor na vystavenie všetkých vašich obľúbených domácich dekorácií, štýlovej akcentovej lampy, dekoratívnych rastlín, rámov obrazov a sladkej voňajúcej sviečky. Vypnite ho a použite ako stojan na TV. Pojme až 60 TV, takže si môžete dať popcorn a pohodlne sa usadiť na gauči pri sledovaní všetkých svojich obľúbených filmov a relácií. Tento jedinečný stojan má dve posuvné dvere, ktoré sa posúvajú zo strany na stranu po hladkom kovovom zábradlí. Obsahuje tiež tri nastaviteľné police na uloženie a vystavenie video a herného vybavenia, kníh, stolových hier a oveľa viac! Jeho uzavretý zadný panel obsahuje prístup ku káblu, takže všetky káble a káble môžete mať úhľadne a tak, aby vám neprekážali. Tento pekný televízny stojan, ktorý je dokončený v krásnom slanom dube a zvýraznený čiernym hardvérom, bude vo vašej domácnosti určite stredobodom pozornosti. Povrchová úprava: Slaný dub; Pojme až 60 TV s hmotnosťou 70 libier alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Materiál: Drevo; Skrytý úložný priestor za posuvnými dverami, pretože každý potrebuje miesto na skrytie svojho neporiadku a chaosu; Tri nastaviteľné police pre flexibilné možnosti skladovania; Manažment káblov, aby bol neporiadok na kábli úhľadne uložený.

Drevený stojan 60 Salt Oak Sauder Barrister Lane

Drevený stojan 60 Salt Oak Sauder Barrister Lane


Drevený stojan 64-palcový zvetraný svetlý dub Perry Solid. 64-palcový TV stojan Perry sa vyznačuje sofistikovaným dizajnom vložky z dreva X, ktorý vďaka povrchovej úprave zo zvetraného svetlého dubu krásne dopĺňa moderný a tradičný štýl. Pohodlne si usporiadajte základné prvky zábavy pomocou troch spodných zásuviek alebo v priestranných regáloch skriniek. 64-palcový TV stojan Perry s úžasnou stolovou doskou na položenie televízora okamžite pozdvihne vašu miestnosť na zábavu. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: prechodný; Povrchová úprava: zvetraný svetlý dub; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Sofistikovaný x drevený dizajn intarzie; 64 stolová doska poskytuje sofistikovaný priestor na odloženie televízora; Dve skrinky s veľkorysými policami. Tri veľké anglické rybinové zásuvky; Ľahko uložte jemné predmety pomocou hornej zásuvky s plsťou; Moderná zapustená plochá základňa.

Drevený stojan 64 zvetraný svetlý dub Perry Solid


Drevený stojan zvetraný dub Beaumont Lane. Credenza hovorí o jednoduchosti s ručne aplikovaným zvetraným dubovým povrchom. Zadlabané a čapové detaily, oceľové koľajnice, odhalené kolesá a ošúchaný povrch pomáhajú zámerne zdôrazniť vek a krásu kúska. Má základný štýl stodolových dverí s ťažkými doskami a drevenými nohami. Klasický vzhľad s rustikálnym drevom a autentickým hardvérom jednoznačne obstál v skúške času. Konzola obsahuje dvoje posuvné dvere, tri pevné police a tri nastaviteľné police. Dodáva sa kompletne zmontovaný a zabezpečený 5-ročnou zárukou. Povrchová úprava: Ručne aplikovaná povrchová úprava brúsený zvetraný dub s ľahkým rušivým efektom. Materiál: jaseň a dyha. Dve posuvné dvierka pre skryté skladovanie; Tri pevné police pre stabilitu; Tri nastaviteľné police pre všestranné skladovanie; Dodáva sa úplne zmontovaný; 5 ročná záruka výrobcu.

Drevený stojan zvetraný dub Beaumont Lane


Drevený stojan 60-palcový tmavý dub Burke Rustic. Urobte si prácu s týmto krásnym TV stolíkom s drevenou konštrukciou, ktorý je vybavený jednou zásuvkou, dvoma skrinkami a stredovou otvorenou policou. Tento základný dizajn vám ľahko pomôže usporiadať veci a zároveň poskytuje priestrannú plochu na hrdé zobrazenie vášho nového televízora. Tmavý dubový povrch navyše prepožičiava rustikálny šarm. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Rustikálny; Povrchová úprava: Tmavý dub; Materiály: masívne drevo, drevená dyha; Dve čelné samostatné zásuvky; Dve bočné skrinky s dvomi policami v každej; Stredová otvorená polica so zadným prístupom na káble.

Drevený stojan 60 Tmavý dub Burke Rustic