Drevený stojan 60 Cherry Leick Stojan WestWood Stojan z tvrdého dreva 60. Tento stojan na TV z tvrdého dreva 60 pojme TV až 60 a skrotí CD/DVD/herné vybavenie do zapnutého a usporiadaného obrazu efektívnosti. Nastaviteľné police za sklom pojmú mnoho konfigurácií elektroniky a udržia ich bez prachu. Povrchová úprava Westwood Cherry, postavená z masívneho dreva a drevených dýh, kladie krásu dreva do centra pozornosti a stane sa pevným stredobodom každej miestnosti. Ľahko sa zmontuje za pár minút pomocou šikovnej konštrukcie závesu. Televízny stojan z masívneho a odolného dreva pojme TV s uhlopriečkou až 60 palcov; Vyrobené z masívneho dreva a drevených dýh s krásnym ručne aplikovaným čerešňovým povrchom; Udržujte elektroniku bez prachu za sklenenými dverami priateľskými k diaľkovému ovládaniu; Stredová nastaviteľná polica a nastaviteľná polica za každými bočnými dvierkami; Dostatok úložného priestoru pre DVD, CD a herné zariadenia; Montáž za pár minút pomocou techniky jednoduchého zloženia;

Drevený stojan 60 Cherry Leick WestDrevený stojan tvrdý 60

Drevený stojan 60 Cherry Leick WestDrevený stojan tvrdý 60


Drevený stojan s povrchovou úpravou 3-vrstvová čerešňa. Televízny stojan Espresso 3 Tier sa bude skvele ladiť s akýmkoľvek dekorom. Môžete ho zostaviť od začiatku do konca v priebehu niekoľkých minút a dizajn otvorenej police poskytuje dostatok priestoru na vystavenie a komponenty. Tento produkt je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Vďaka krásnej povrchovej úprave z čerešňového dreva bude tento stojan bohatým doplnkom vzhľadu každej miestnosti, do ktorej je pridaný. Povrchová úprava čerešňového dreva. Súčasné tyče z nehrdzavejúcej ocele nehrdzavejú. Montáž nevyžaduje žiadne náradie; Vhodné pre väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 32; Poskytne roky zábavy; (Š) 31,5 x (D) 15,75 x (V) 22,25.

Drevený stojan s povrchovou úpravou 3-vrstvová čerešňa


Drevená povrchová úprava 3-vrstvová široká čerešňa. 3-vrstvový TV stojan Designs2Go je dokonalým doplnkom každej obývačky. S otvoreným moderným dizajnom, ktorý umožňuje jednoduchú správu káblov. Obsahuje tiež tri priestranné police, ktoré vám poskytnú dostatok miesta pre všetky vaše mediálne komponenty. Tento produkt je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Vďaka krásnej povrchovej úprave z čerešňového dreva bude tento stojan bohatým doplnkom vzhľadu každej miestnosti, do ktorej je pridaný. Nevyžadujú sa žiadne nástroje; Krásna povrchová úprava čerešňového dreva; Nehrdzavejúce tyče z nehrdzavejúcej ocele; Poskytne roky zábavy. (Š) 42 x (D) 15,75 x (V) 21,63; Tri samostatné police.

Drevená povrchová úprava 3-vrstvová široká čerešňa


Povrchová úprava dreveného stojana 3 vrstvy široká čierna. 3-vrstvový TV stojan Designs2Go je dokonalým doplnkom každej obývačky. Má otvorený moderný dizajn, ktorý umožňuje jednoduchú správu káblov. Obsahuje tiež tri priestranné police, ktoré vám poskytnú dostatok miesta pre všetky vaše mediálne komponenty. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Prineste si tento kúsok domov ešte dnes a začnite sa baviť takmer v každej miestnosti v domácnosti. Nevyžadujú sa žiadne nástroje; Krásna čierna povrchová úprava dreva; Nehrdzavejúce tyče z nehrdzavejúcej ocele; Poskytne roky zábavy; Tri police poskytujú dostatok priestoru; (Š) 42 x (D) 15,75 x (V) 21,63.

Povrchová úprava dreveného stojana 3 vrstvy široká čierna