Drevený stojan 55 Black Edge. Dolaďte svoju obývačku alebo rodinnú izbu TV stojanom Ameriwood Home Edgewood. Stojan je vyrobený z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky pre robustnú, ale ľahkú konštrukciu, ktorá nezlomí váš rozpočet. Stojan s klasickým čiernym povrchom poskytuje dokonalý domov pre všetky vaše audio a video komponenty a podporuje až 55 plochých TV alebo 80 libier. Klasické, čisté línie tohto TV stojana mu umožňujú bezproblémovo sa prispôsobiť každej rodinnej izbe a vytvoriť svieži nový stredobod. Do 7 otvorených políc sa zmestí váš káblový box, DVD prehrávač a herné systémy. Otvorený koncept zaisťuje správnu cirkuláciu vzduchu pre komponenty a otvory na vedenie drôtov v zadných paneloch udržujú vaše káble organizované. Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť a premiestniť dve dospelé osoby. Po zložení má stojan rozmery 28,5 V x 47,6 Š x 15,8 H. Dodajte svojej obývačke klasické ohnisko s TV stojanom Ameriwood Home Edgewood pre televízory do šírky 55 alebo 80 libier. Vyrobené z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky, čierny povrch dodáva stojanu aktualizovaný a moderný vzhľad; So 7 otvorenými policami s otvormi na vedenie káblov môžete usporiadať všetky svoje video a audio komponenty; Doplňte svoju obývačku ďalšími predmetmi z Ameriwood Home (predávajú sa samostatne); Stojan sa dodáva naplocho k vašim dverám a odporúča sa, aby ho zostavili a premiestnili 2 dospelí.

Drevený stojan 55 Black Edge

Drevený stojan 55 Black Edge


Drevený stojan Alan View 65 Čierny dub Alan View 65. Dokončite svoju obývačku alebo jaskyňu s klasickým TV stojanom Ameriwood Home Alan View. Tento jednoduchý TV stojan pojme väčšinu televízorov do šírky 65 alebo 120 libier. Čierny dubový povrch na laminovanej MDF a drevotrieskovej doske sa spája s akýmkoľvek štýlom a dekorom a dodáva tomuto stojanu aktualizovaný vzhľad. Do 6 otvorených políc sa zmestí váš káblový box a DVD prehrávač spolu s vašou zbierkou DVD a domácou výzdobou. Otvorený koncept zabezpečuje správnu cirkuláciu vzduchu, aby sa vaše zariadenie neprehrievalo. Otvory na vedenie káblov udržujú káble organizované. Stojan na TV sa dodáva naplocho k vašim dverám a po otvorení vyžaduje montáž. Odporúča sa zostaviť dve dospelé osoby. Po zložení má TV stojan rozmery 21,5 V x 58,1 W x 15,9 H. Dajte svojmu televízoru klasické miesto na sedenie s Ameriwood Home Alan View TV stojanom pre TV do šírky 65 alebo 120 libier. Vyrobené z laminovaného MDF a drevotriesková doska, povrchová úprava čierny dub sa dobre hodí k akémukoľvek štýlu a dekoru; Otvorený koncept ponúka správnu cirkuláciu vzduchu pre vaše audio a video komponenty a otvory na vedenie káblov udržujú káble organizované; Doplňte si izbu ďalšími predmetmi z Ameriwood Home. Stojan na TV sa dodáva naplocho k vašim dverám a odporúčame ho zostaviť 2 dospelým.

Drevený stojan Alan View 65 Čierny dub Alan View 65


Drevený stojan Čierny kov 2-zásuvkový Reid priemyselný dub Dokončený. Vďaka čistým líniám a prírodným tónom dreva je TV stojan Reid štýlovým doplnkom do každého priestoru. Tento drevený TV stojan spája prírodný dubový povrch s čiernym kovom pre chladný a moderný vzhľad. Päť políc vybavených otvormi na vedenie káblov poskytuje priestor na uloženie zábavných konzol. Dve priestranné zásuvky poskytujú úložný priestor pre manuály, ovládače a ďalšie. Dlhé čierne kovové úchytky zásuviek dodávajú elegantný, minimalistický nádych. Televízny stojan Reid je vyrobený v Malajzii a vyžaduje montáž.

Drevený stojan Čierny kovový 2 zásuvkový Reid priemyselný dub s povrchovou úpravou


Drevená doska podstavca dub Black Acme Kersey. Dodajte svojej obývačke moderný nádych s týmto TV stojanom Kersey. Tento kus je vyrobený z dreva a kovovej rúrky a obsahuje policu na umiestnenie káblovej skrinky, mediálneho príslušenstva alebo diaľkových ovládačov. Vďaka dizajnu s otvorenou zadnou časťou môžu káble ľahko prechádzať. Obdĺžniková doska stola; Pevná drevená doska; Kovová základňa sánok; 1 polica.

Drevená doska podstavca dub Black Acme Kersey