Drevený stojan 53 Stojan na TV médiá Medová hnedá Simpli Artisan Solid. Práve ste si kúpili dokonalý televízor s veľkou plochou obrazovkou. Čo teraz robiť? Zavesiť na stenu? Nie, potrebujete perfektný TV stojan na uloženie a na zvýšenie pôžitku zo sledovania. Nehľadajte nič iné ako náš najobľúbenejší TV stojan Artisan. Je perfektne dimenzovaný pre televízory do 55. Výška 35 stavia televízor na úroveň, ktorá je ideálna pre pohodlné sledovanie. Televízny stojan Simpli Home Artisan má dostatok úložného priestoru a priestoru pre všetky vaše mediálne a herné zariadenia. Má veľkú centrálne umiestnenú otvorenú plochu s jednou nastaviteľnou policou a dvoma zásuvkami. Dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na dve nastaviteľné police. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Povrchová úprava: Medovo hnedá; Materiál: masívne drevo borovice, tvrdené sklo a preglejka; Široký a vysoký TV stojan je ideálny pre TV do 55; Dve centrálne zásuvky s kovovými klzákmi, otvorený stredový priestor s nastaviteľnou policou a dve bočné rámové dvierka z tvrdeného skla, ktoré sa otvárajú do veľkých úložných priestorov, každá s dvomi policami; Štýl zahŕňa čistú uhlovú dosku stola s výrazným súčasným vzhľadom, dvierka z tvrdeného skla s rámom stĺpika, štvorcové a mierne skosené nohy a obdĺžnikové starožitné bronzové gombíky; Otvorený stred s dvoma nastaviteľnými policami a výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručne povrchovo upravené lazúrou Honey Brown a ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku.

Drevený stojan 53 TV médií Medová hnedá Simpli Artisan Solid

Drevený stojan 53 TV médií Medová hnedá Simpli Artisan Solid


Drevený stojan 53 TV stojan na médiá Tabaková hnedá Simpli Artisan Solid. Práve ste si kúpili dokonalý televízor s veľkou plochou obrazovkou. Čo teraz robiť? Zavesiť na stenu? Nie, potrebujete perfektný TV stojan na uloženie a na zvýšenie pôžitku zo sledovania. Nehľadajte nič iné ako náš najobľúbenejší TV stojan Artisan. Je perfektne dimenzovaný pre televízory do 55. Výška 35 stavia televízor na úroveň, ktorá je ideálna pre pohodlné sledovanie. Televízny stojan Simpli Home Artisan má dostatok úložného priestoru a priestoru pre všetky vaše mediálne a herné zariadenia. Má veľkú centrálne umiestnenú otvorenú plochu s jednou nastaviteľnou policou a dvoma zásuvkami. Dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na dve nastaviteľné police. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Povrchová úprava: Tabakovo hnedá; Materiál: masívne drevo borovice, tvrdené sklo a preglejka; Široký a vysoký TV stojan je ideálny pre TV do 55; Dve centrálne zásuvky s kovovými klzákmi, otvorený stredový priestor s nastaviteľnou policou a dve bočné rámové dvierka z tvrdeného skla, ktoré sa otvárajú do veľkých úložných priestorov, každá s dvomi policami; Štýl zahŕňa čistú uhlovú dosku stola s výrazným súčasným vzhľadom, dvierka z tvrdeného skla s rámom stĺpika, štvorcové a mierne skosené nohy a obdĺžnikové starožitné bronzové gombíky; Otvorený stred s dvoma nastaviteľnými policami a výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručne povrchovo upravené moridlom Tobacco Brown a ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku.

Drevený stojan 53 TV Media Tabaková hnedá Simpli Artisan Solid


Drevený stojan 72 TV stojan na médiá Tabaková hnedá Simpli Artisan Solid. Teraz, keď je 80 televízorov s plochou obrazovkou dostupnejších, musíte jeden mať. Aby ste si to mohli naplno užiť, budete potrebovať aj perfektný stojan na televízor, aby ste svoj televízor umiestnili do správnej polohy. Nehľadaj ďalej. Extra široký TV stojan Simpli Home Artisan má perfektnú veľkosť pre televízory do 80. Má dostatok úložného priestoru pre všetky vaše mediálne a herné zariadenia. Má veľkú centrálne umiestnenú otvorenú plochu s dvoma zásuvkami, ako aj dva uzavreté priestory. Dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na jednu nastaviteľnú policu. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Povrchová úprava: Tabakovo hnedá; Materiál: masívne drevo borovice, tvrdené sklo a preglejka; Extra široký TV stojan je ideálny pre TV do 80; Veľký centrálne umiestnený otvorený priestor s dvoma zásuvkami a dvomi rámovými dverami z tvrdeného skla s uzavretými priestormi; Dve veľké bočné úložné skrinky, každá s možnosťou jednej nastaviteľnej police; Jednotka obsahuje výrezy na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Štýl zahŕňa čistú uhlovú stolovú dosku s moderným vzhľadom, štvorcovú a mierne skosenú nohu; Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručne povrchovo upravené moridlom Tobacco Brown a ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku.

Drevený stojan 72 TV Media Tabaková hnedá Simpli Artisan Solid


Drevený stojan 72 TV stojan na médiá Black Simpli Artisan Solid. Teraz, keď je 80 televízorov s plochou obrazovkou dostupnejších, musíte jeden mať. Aby ste si to mohli naplno užiť, budete potrebovať aj perfektný stojan na televízor, aby ste svoj televízor umiestnili do správnej polohy. Nehľadaj ďalej. Extra široký TV stojan Simpli Home Artisan má perfektnú veľkosť pre televízory do 80. Má dostatok úložného priestoru pre všetky vaše mediálne a herné zariadenia. Má veľkú centrálne umiestnenú otvorenú plochu s dvoma zásuvkami, ako aj dva uzavreté priestory. Dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na jednu nastaviteľnú policu. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Povrchová úprava: Čierna; Materiál: masívne drevo borovice, tvrdené sklo a preglejka; Extra široký TV stojan je ideálny pre TV do 80; Veľký centrálne umiestnený otvorený priestor s dvoma zásuvkami a dvomi rámovými dverami z tvrdeného skla s uzavretými priestormi; Dve veľké bočné úložné skrinky, každá s možnosťou jednej nastaviteľnej police; Jednotka obsahuje výrezy na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Štýl zahŕňa čistú uhlovú stolovú dosku s moderným vzhľadom, štvorcovú a mierne skosenú nohu; Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručne povrchovo upravené čiernym moridlom a ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku.

Drevený stojan 72 TV Media Black Simpli Artisan Solid