Drevený stojan 50 Laurel Oak Sauder Summit Station. Vytvorte krásne ústredné miesto vo svojom dome pridaním atraktívneho klasického vzhľadu a funkčného dizajnu tohto TV stojana z kolekcie Summit Station. Do tohto TV stolíka so zásuvkami sa zmestí až 50 TV, vďaka čomu je ideálnym miestom, kde sa môžete stretnúť, aby ste si mohli vychutnať svoj obľúbený nový seriál alebo mať celodenné filmové maratóny. Tento TV stojan s úložným priestorom má dve zásuvky, ktoré sa otvárajú a zatvárajú na hladkých kovových koľajničkách pre pohodlné uloženie rôznych predmetov, ako sú kartové hry, časopisy a iné rôzne predmety. Priestranné otvorené police vám poskytnú ďalší priestor na uloženie a vystavenie. Konštrukcia tohto stojana na TV s otvorenou policou je pevná, takže vydrží dlhé roky a je ľahká pre jednoduché prenášanie. Je tiež detailne prepracovaný so skosenými nožičkami, skosenými hranami a je dokončený na všetkých stranách, takže ho možno umiestniť takmer kdekoľvek vo vašej domácnosti. Tento TV stojan s povrchovou úpravou vavrínový dub s atraktívnym hardvérom bude stredobodom pozornosti vo vašej domácnosti. Povrchová úprava: Vavrínový dub Povrchová úprava; Materiál: Umelé drevo; Pojme až 50 TV s hmotnosťou 50 libier alebo menej; Dve zásuvky s kovovými koľajnicami a bezpečnostnými zarážkami sú vybavené patentovaným systémom T-lock montáže; Otvorené police na uskladnenie a vystavenie; Pevná a ľahká panelová konštrukcia; Podrobnosti zahŕňajú skosené nohy a skosené hrany; Dokončené zo všetkých strán pre všestranné umiestnenie; Dokončené zo všetkých strán pre všestranné umiestnenie. Rozmer produktu: 26,89 V x 46,65 Š x 17,09 H; Hmotnosť produktu: 83 libier; : Áno; Počet zásuviek: 2.

Drevený stojan 50 Laurel Oak Sauder Summit Station

Drevený stojan 50 Laurel Oak Sauder Summit Station


Drevený stojan Farmington 60 Weathered Oak Farmington 60. Dodajte svojej obývačke rustikálny vidiecky vzhľad s TV stojanom Ameriwood Home Farmington pre televízory do šírky 60 a hmotnosti 135 libier. TV stolík je vyrobený z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky a povrchovo upravený hnedým laminátom so sivými odtieňmi. Dodajte svojej obývačke rustikálny vidiecky vzhľad s TV stojanom Ameriwood Home Farmington pre TV so šírkou až 60; Tento TV stolík je vyrobený z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky s povrchovou úpravou v rustikálnej hnedej so sivými podtónmi a je inšpirovaný zvetraným vzhľadom starej stodoly; Stojan na TV obsahuje niekoľko otvorených priehradiek na usporiadanie elektronických zariadení, ako je váš DVD prehrávač a káblová skrinka, ako aj 2 zásuvky na diaľkové ovládanie. Posuvné dvierka môžu byť umiestnené buď v strede stojana na TV alebo na koncoch a skrývajú 2 police. na ukladanie vašej zbierky DVD a videohier; Stojan na TV sa dodáva v 2 krabiciach, dodáva sa naplocho k vašim dverám a po otvorení si vyžaduje montáž. Na montáž sa odporúčajú dve dospelé osoby. Horná polica pojme až 135 libier a každá polica a zásuvka pod ňou môžu pojať až 25 libier. Spoločnosť Ameriwood Home zaručuje, že tento produkt nemá chyby a súhlasí s odstránením akejkoľvek takejto chyby. Táto záruka sa vzťahuje na jeden rok od dátumu pôvodného nákupu; S viac ako 30-ročnými skúsenosťami v oblasti nábytku RTA ponúka Ameriwood Home širokú škálu produktov domáceho nábytku pre každú miestnosť v dome.

Drevený stojan Farmington 60 Zvetraný dub Farmington 60


Drevený stojan Farmington 60 Ivory Oak Farmington 60. Vaši hostia si zamilujú starý rustikálny vzhľad TV stojana Ameriwood Home Farmington. Tento stojan na TV pojme až 60 plochých TV s maximálnou hmotnosťou 135 libier. Vyrobené z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky s bielym drevodekorovým povrchom. Dodajte svojej obývačke rustikálny vidiecky vzhľad s TV stojanom Ameriwood Home Farmington pre TV so šírkou až 60; Tento TV stojan je vyrobený z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky s povrchovou úpravou v bielej farbe dreva a je inšpirovaný zvetraným vzhľadom starej stodoly; Stojan na TV obsahuje niekoľko otvorených priehradiek na usporiadanie elektronických zariadení, ako je váš DVD prehrávač a káblová skrinka, ako aj 2 zásuvky na diaľkové ovládanie. Posuvné dvierka môžu byť umiestnené buď v strede stojana na TV alebo na koncoch a skrývajú 2 police. na ukladanie vašej zbierky DVD a videohier; Horná polica pojme až 135 libier a každá polica a zásuvka pod ňou pojmú až 25 libier. Zmontované

Drevený stojan Farmington 60 Dub Ivory Farmington 60


Drevený stojan so 4 zásuvkami Urban Storage Console English Oak 52 Engineered. Maximalizujte úložný priestor v každej miestnosti pomocou tohto príborníka so štyrmi zásuvkami. Každá zásuvka sa hladko vysúva vďaka teleskopickým kovovým klzákom. Hladké skosené hrany nahrádzajú bežný hardvér, aby sa dosiahol moderný efektívny vzhľad. Nastaviteľné uhlové železné nožičky spolu s mobilnou stredovou podpornou nohou nielen vytvárajú stabilitu, ale dodávajú aj štýlový mestský priemyselný štýl. Táto komoda môže slúžiť aj ako TV stolík pre TV do 56 palcov alebo kuchynský bufet. 4 zásuvky s teleskopickými kovovými klzákmi; Železné nožičky s nastaviteľným uhlom; Skosené hrany na zásuvkách; Obsahuje centrálnu podpornú nohu; Mestská priemyselná skladovacia konzola; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan so 4 zásuvkami Urban Storage Console English Oak 52 Engineered