Drevený stojan 50 Dub štiepaný Sauder Palladia. Je čas na inováciu zábavy. Dodajte svojej obývačke aktualizovaný štýl, ktorý si zaslúži, s týmto krásnym panelovým TV stojanom z kolekcie Palladia. Do tohto televízora sa zmestí až 50 TV, vďaka čomu je ideálnym miestom na stretnutie s priateľmi, aby ste mohli naplno sledovať vašu obľúbenú reláciu a celodenné filmové maratóny. Tento otvorený policový TV stojan obsahuje dve nastaviteľné police, ktoré možno presunúť do rôznych výšok a vytvoriť tak flexibilný úložný priestor pre položky všetkých tvarov a veľkostí. Tieto police sú ideálne pre audio a video zariadenia alebo domáce dekorácie, ako sú rámy na obrazy a drobnosti. Tento TV stolík s dvierkami má tiež skrytý úložný priestor za každým dvierkami a nastaviteľnú policu pre pohodlie. Tento ohromujúci TV stolík do obývacej izby s povrchovou úpravou z dubu Split a detailným atraktívnym hardvérom dodá vášmu domovu požadovaný štýl s funkciami, ktoré potrebujete. Povrchová úprava: Dub štiepaný; Materiál: umelé drevo; Pojme až 50 TV s hmotnosťou 70 libier alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Dve nastaviteľné police držia audio/video zariadenia; nastaviteľná polica za každým dverami pre flexibilné možnosti skladovania. Rozmer produktu: 24,37 V x 47,01 Š x 18,90 H; Hmotnosť produktu: 82 libier; : Áno; Počet políc: 2.

Drevený stojan 50 Dub štiepaný Sauder Palladia

Drevený stojan 50 Dub štiepaný Sauder Palladia


Drevený stojan plávajúci s úložným priestorom Orech Dub Johnson. Vylepšite svoju obývačku alebo zábavnú miestnosť týmto stojanom na TV na stenu v orechovom dubovom prevedení. Plávajúci dizajn predstavuje v súčasnosti osviežujúci trend nábytku a bytových dekorácií. Široké police a posuvná zásuvka poskytujú dostatok výstavného a úložného priestoru, zatiaľ čo vopred vyrezané otvory ponúkajú pohodlie pre vedenie káblov a káblov. Obsahuje MDF, drevotrieskovú dosku a konštrukciu z masívneho dreva s kovovým kovaním. Obsahuje: Jeden plávajúci TV stojan; Štýl: Moderný; Povrchová úprava: Orech Dub; Materiály: MDF, drevotrieska, masívne drevo, kovové príslušenstvo; Vopred vyrezané otvory pre káble a káble; 1 posuvná zásuvka s výrezom držadla; Dizajn držiaka na stenu.

Drevený stojan plávajúci s úložným priestorom Orech Dub Johnson


Drevený stojan Kayden 65 Inch Zlatý dub Kayden 65 Inch. Zobrazte svoj TV s plochou obrazovkou na štýlovom TV stojane Ameriwood Home Kayden. Tento robustný stojan pojme TV až do šírky 65 alebo 120 libier. Vyrobené z políc z laminovanej drevotrieskovej dosky s kovovým rámom s práškovým nástrekom, povrchová úprava svetlozlatý dub v kombinácii s čiernym kovom dodáva TV stojanu moderný vzhľad, ktorý vyzerá skvele s akýmkoľvek štýlom a dekorom. Získajte štýlovú a pevnú podporu pre svoj televízor s televíznym stojanom Ameriwood Home Kayden; Svetlozlatý dubový povrch na policiach z laminovanej drevotrieskovej dosky sa spája s čiernym práškovo lakovaným kovovým rámom pre robustnú konštrukciu a moderný vzhľad; Usporiadajte si káblovú skrinku, audio zariadenie a DVD prehrávač na spodnej otvorenej poličke, ktorá poskytuje správnu cirkuláciu vzduchu a ľahký prístup k zásuvkám; Doplňte svoj priestor celou kolekciou Kayden pre zladený vzhľad.

Drevený stojan Kayden 65 Inch Zlatý dub Kayden 65 Inch


Drevený stojan Brookspoint 55 Inch Zlatý dub Brookspoint 55 Inch. Dodajte svojej obývačke industriálny nádych s TV stojanom Ameriwood Home Brookspoint pre televízory do šírky 55 alebo 100 libier. Zlatý dub na vrchnej a spodnej polici z laminovanej drevotriesky zvýrazňuje stredná polica z kovovej sieťoviny. Kovový rám s čiernym práškovým nástrekom a pevné kolieska prispievajú k priemyselnému dojmu. Dodajte svojej obývačke industriálny nádych s TV stojanom Ameriwood Home Brookspoint pre televízory do šírky 55 alebo 100 libier; Vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky a práškovo lakovaného kovu, zlatý dubový povrch je zvýraznený kovovou sieťovou policou a kolieskami pre moderný vzhľad; 2 spodné police sú ideálne pre vaše herné systémy, DVD prehrávač a káblovú skrinku a ponúkajú otvorený koncept pre správnu cirkuláciu vzduchu; Doplňte svoju obývačku celou kolekciou Brookspoint (predáva sa samostatne).

Drevený stojan Brookspoint 55 Inch Zlatý dub Brookspoint 55 Inch