Drevený stojan 48W stojan na TV médiá 50 mahagónová hnedá Simpli Cosmopolitan. Potrebujete skvelý TV stojan pre váš úplne nový TV s plochou obrazovkou. Takú, ktorá zvýrazní jej krásu a umožní vám pohodlne sa pozerať. Televízny stojan Cosmopolitan má ideálnu veľkosť pre televízory do 50 palcov. Má bočné skrinky s posuvnými dverami a dve nastaviteľné police, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru a priestoru pre všetky vaše médiá a herné zariadenia. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Povrchová úprava: mahagónová hnedá; Materiály: borovicové masívne drevo a preglejka; TV stojan je ideálny pre TV do 50; Obsahuje 2 posuvné dvere z tvrdeného skla, ktoré sa otvárajú do skrinky s 2 nastaviteľnými policami. Jednotka obsahuje výrezy na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručne povrchovo upravené moridlom Tmavá mahagónová hnedá a ochranným NC lakom pre zvýraznenie jedinečnosti nábytku; Vyvíja sa úsilie na reprodukciu presných farieb, môžu sa vyskytnúť odchýlky vo farbách v dôsledku monitora počítača a fotografie; V Simpli Home veríme vo vytváranie vynikajúcich, vysoko kvalitných produktov s 1-ročnou zárukou a jednoduchým vrátením; Štýl sa vyznačuje plávajúcim vrchným dielom so štvorcovým okrajom, štvorcovými gombíkmi s vrchným dielom a bronzovým povrchom.

Drevený stojan 48W TV Media 50 Mahagony Brown Simpli Cosmopolitan

Drevený stojan 48W TV Media 50 Mahagony Brown Simpli Cosmopolitan


Drevený stojan 72 Stojan na TV médiá 80 Zlatohnedý teplý šejker Simpli. Teraz, keď sú 80-palcové televízory s plochou obrazovkou dostupnejšie, musíte ich mať. Aby ste si to mohli naplno užiť, budete potrebovať aj perfektný stojan na televízor, ktorý vám umožní umiestniť televízor do správnej polohy. Nehľadaj ďalej. Extra široký TV stojan Warm Shaker má ideálnu veľkosť pre televízory do 80 palcov. Má dostatok úložného priestoru pre všetky vaše mediálne a herné zariadenia. Má veľkú centrálne umiestnenú otvorenú plochu s dvoma zásuvkami, ako aj dva uzavreté priestory. Dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na jednu nastaviteľnú policu. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Povrchová úprava: svetlo zlatá hnedá; Materiály: borovicové masívne drevo a preglejka; Extra široký TV stojan je ideálny pre TV do 80; Obsahuje 2 veľké bočné úložné skrinky, každá s 1 nastaviteľnou policou; Jednotka obsahuje výrezy na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov; Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručná povrchová úprava svetlozlatou lazúrou a ochranným NC lakom pre zvýraznenie jedinečnosti nábytku; Vyvíja sa úsilie na reprodukciu presných farieb, môžu sa vyskytnúť odchýlky vo farbách v dôsledku monitora počítača a fotografie; V Simpli Home veríme vo vytváranie vynikajúcich, vysoko kvalitných produktov s 1-ročnou zárukou a jednoduchým vrátením; Štýl obsahuje dvierka v štýle šejkra, gombíky z brúseného niklu, štvorcové skosené nohy a stolovú dosku so štvorcovými hranami.

Drevený stojan 72 TV Media 80 Golden Brown Simpli Teplý šejker


Drevený stojan 70 Priemyselná TV konzola s posuvnými sieťovými dverami Rekultivovaný stojan BarnWood 70 Priemyselná TV konzola s posuvnými sieťovými dverami. 70 Priemyselná TV konzola s posuvnými sieťovými dvierkamiVlastnosti: 2 posuvné kovové dvierka zo sieťoviny; Nastaviteľné police. Správa káblov; Pohyblivá stredová noha; Pojme televízory s uhlopriečkou až 78 palcov; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevený stojan 70 Priemyselná TV konzola s posuvnými sieťovými dverami Rekultivovaný stojan BarnWood 70 Priemyselná TV konzola s posuvnými sieťovými dverami


Drevený TV stojan Westridge 65 Hnedý dubový TV stojan Westridge 65. Dodajte svojej obývačke alebo pracovni rustikálny vzhľad s TV stojanom Ameriwood Home Westridge pre TV do šírky 65 alebo 120 libier. Vyrobené z laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky, tmavohnedá povrchová úprava dreva sa spája s kovovými nohami s práškovým nástrekom pre trendovú kombináciu rustikálneho a súčasného štýlu. Získajte dokonalé ohnisko pre svoju obývačku alebo jaskyňu pre mužov s televíznym stojanom Ameriwood Home Westridge pre televízory do šírky 65 alebo 120 libier. Tmavohnedá povrchová úprava laminovanej MDF a drevotrieskovej dosky sa spája s kovovými nožičkami s práškovým nástrekom. trendová zmes rustikálneho a moderného štýlu; Za 3 lamelovými dvierkami je 6 políc, 3 nastaviteľné, na usporiadanie vášho audio a video zariadenia spolu s vašou zbierkou DVD a hier; Každá polica ponúka výrez na drôt, ktorý zjednodušuje zapájanie zariadení a zabraňuje zamotaniu káblov; Stojan na TV sa dodáva naplocho k vašim dverám a odporúčame ho zostaviť 2 dospelým. Každá polica pojme až 10 libier. Zmontované

Wood Westridge TV 65 Hnedý dub Westridge TV 65