Drevený stojan 48 stojanov na TV médiá s 2 policami Natural. 2-policový multimediálny TV stojan Maklaine z dreva a kovu Natural Brown je dokonalým riešením na ukladanie médií do vášho obytného priestoru. Medzi funkcie patria dve otvorené odkladacie police a jedny dvierka, ktoré sa otvárajú do ďalšej priehradky. Táto mediálna konzola pojme väčšinu 55-palcových televízorov s plochým panelom. Elegantný dizajn, kovové akcenty a povrch z prírodného dreva ponúkajú moderný dizajn Maklaine, ktorý sa stane ústredným bodom vašej izby. Povrchová úprava: Prírodná hnedá; Materiály: Pevná preglejka a kovová konštrukcia; Pojme väčšinu televízorov s uhlopriečkou až 55 palcov; Vlastnosti Dve otvorené police a úložný priestor ukrytý jednými dverami; Poskytuje dostatok priestoru na ukladanie a zobrazovanie mediálnych položiek; Povrchová úprava je zapečatená lakom pre ochranu a odolnosť; Kovové akcenty.

Drevený stojan 48 TV médií s 2 policami Natural

Drevený stojan 48 TV médií s 2 policami Natural


Drevený stojan 60 TV Media Stand Natural. Stojan na médiá Maklaine z dreva a kovu Natural Brown 60 je krásne navrhnutý s ohľadom na funkčnosť. Medzi funkcie patria dvoje dvierka, ktoré sa otvárajú do úložných priestorov a otvorená stredová polica. Tento TV stojan je vybavený káblovým manažmentom. otvorom v zadnom paneli a pojme väčšinu plochých televízorov s uhlopriečkou až 65 palcov. Povrchová úprava prírodného dreva a kovové akcenty sa určite dobre hodia k existujúcemu dekoru. Povrchová úprava: Prírodná hnedá; Materiály: Vyrobené s kovovým rámom a vysoko kvalitným dreveným kompozitom; Pojme väčšinu televízorov s uhlopriečkou až 65 palcov; Vlastnosti Dve skryté úložné priehradky a otvorená stredová polica sú ideálne na uloženie a vystavenie; vedenie káblov. otvor v zadnom paneli.

Drevený stojan 60 TV Media Natural


Drevený stojan 48 TV Media Console Natural. Elegantný moderný dizajn z polovice storočia je doplnený rustikálnym povrchom a vytvára nadčasovú konzolu Maklaine z masívneho dreva Natural Brown 48 Media Console. Prírodné regenerované drevo dodáva histórii a časom opotrebovaný charakter, zatiaľ čo čierne kovové vlásenky dodávajú priemyselný komponent. Kovové nohy sa dajú pohodlne sklopiť, aby sa dali ľahko prenášať a skladovať. Dve otvorené police poskytujú dostatok priestoru na uloženie a vystavenie mediálneho vybavenia. Lakovaný povrch zaisťuje dlhotrvajúcu ochranu a odolnosť. Povrchová úprava: Prírodná hnedá; Materiály: Robustná konštrukcia z recyklovaného dreva a kovu; Vlastnosti Dve otvorené police sú ideálne na uloženie a vystavenie mediálneho vybavenia; Kovové vlásenky sa dajú ľahko sklopiť pre ľahké skladovanie a prenosnosť; Povrchová úprava je lakovaná pre ochranu a odolnosť; Jednoduchá montáž.

Drevený stojan 48 TV Media Console Natural


Drevený stojan 60 TV mediálna konzola s 3 zásuvkami v starožitnej sivej farbe Maklaine. Nadčasový rustikálny dizajn sa stretáva s moderným industrializmom a vytvára konzolu Maklaine z masívneho dreva Antique Grey s 3 zásuvkami. Tri priestranné zásuvky a otvorená polica poskytujú dostatok úložného priestoru na vystavenie a uloženie mediálneho vybavenia. Starožitná sivá povrchová úprava je zapečatená lakom pre dlhotrvajúcu ochranu a odolnosť. Čierny kovový rám dopĺňa rustikálny charakter políc a zásuviek z recyklovaného dreva a umožňuje tento TV stojan skombinovať s domácou výzdobou akéhokoľvek štýlu. Povrchová úprava: Antique Grey; Materiály: Robustná konštrukcia z recyklovaného dreva a kovu; Vlastnosti Tri veľké zásuvky a priestranná otvorená polica sú ideálne na uskladnenie a vystavenie; Povrchová úprava je lakovaná pre ochranu a odolnosť; Funguje dobre s rustikálnym alebo priemyselným dizajnom; Všestranný kúsok.

Drevený stojan 60 TV mediálna konzola s 3 zásuvkami v starožitnej sivej farbe Maklaine Solid