Drevený stojan 40-palcový X Frame Otvorená polica Krb Rekultivovaný BarnWood Stojan 40-palcový X Frame Otvorená polica Krb. Privítajte našu krbovú konzolu vo vašej obývačke, aby vytvorila teplý a príjemný prvok pre vás a vašu rodinu. Spojenie rustikálneho vzhľadu s mestským industriálnym štýlom so zmiešanými materiálmi laminátu a dreva. Tento kúsok bude praktickým doplnkom vášho priestoru, ktorý možno použiť ako TV stojan na všetky vaše mediálne nevyhnutnosti alebo ako odkladaciu konzolu na uloženie niektorých vašich kníh a domácich potrieb na policiach. Krb v strede má LED svetlá a umelé polená pre atraktívny vzhľad a môže sa zahriať stlačením vypínača. Vyrobené z vysokokvalitného MDF a práškovo lakovaného kovu; Mestský, industriálny, rustikálny štýl; 18 elektrických krbov s LED diódami a umelými polenami; Dizajn zmiešaných materiálov; TV/mediálna konzola, úložný priestor; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom; Krásna laminátová povrchová úprava z regenerovaného barnwoodu.

Drevený stojan 40-palcový X Frame Otvorená polica Krb Rekultivovaný Stojan z BarnWood Stojan 40-palcový X Frame Otvorená polica Krb

Drevený stojan 40-palcový X Frame Otvorená polica Krb Rekultivovaný Stojan z BarnWood Stojan 40-palcový X Frame Otvorená polica Krb


Drevený stojan 60 TV konzola BarnWood Stand 60 TV konzola. Ako multifunkčný kus s policami a množstvom miesta na stole bude táto úložná konzola skvelým doplnkom vášho domova. Vďaka nádhernej zmesi kovového kovania, dvierok z kovovej siete a odolného laminátu dodá tento kúsok do vašej obývačky alebo spálne mestský priemyselný nádych. Dá sa použiť ako TV stojan vo vašom obývacom priestore a pojme všetku vašu elektroniku a DVD, alebo ako úložnú konzolu vo vašej spálni, kde si môžete uložiť čokoľvek od knihy až po oblečenie. Dve oddelené skrinky na oboch stranách veľkej stredovej skrinky vám umožňujú ľahko oddeliť veci a mať vo veciach poriadok. Vďaka nastaviteľným policiam a funkcii správy káblov bude táto konzola užitočným kúskom do vášho domova. Povrchová úprava: Barnwood; Materiál: laminát, kov; Krásna laminátová povrchová úprava z regenerovaného barnwood s kovovou sieťkou; Hodí sa až 66 TV; Nastaviteľné police. Správa káblov; Mestský priemysel; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Drevený stojan 60 TV konzola BarnWood Stand 60 TV konzola


Drevený stojan 58 TV konzola s posuvnými dverami Stojan BarnWood 58 TV konzola s posuvnými dverami. Táto televízna konzola dodá vašej obývačke očarujúci vidiecky nádych a zároveň poskytne dostatok úložného priestoru pre vašu elektroniku a dekorácie. Obsahuje 2 čelá skriniek v štýle posuvných dvierok pre všestranný dizajn, kde môžete buď uzavrieť stred alebo obe strany, v závislosti od vašich potrieb. Nastaviteľné police a vedenie káblov. zjednodušte si uchovávanie elektroniky na jednom mieste. Táto mediálna konzola je vyrobená z vysokokvalitného MDF. Moderný farmársky štýl tohto zábavného centra sa stane kúskom vo vašej obývačke, ktorý budete obdivovať. Povrchová úprava: Barnwood; Materiál: vysokokvalitná MDF; Krásny regenerovaný laminát z barnwood s čiernym lakovaným kovovým hardvérom; Moderný farmársky štýl; TV konzola pojme až 64 TV; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Drevený stojan 58 TV konzola s posuvnými dverami Stojan BarnWood 58 s posuvnými dverami TV konzola


Drevený stojan 40 x rám s otvoreným regálom krb Rekultivovaný stojan z barnového dreva 40 x rám s otvoreným regálom krb. Privítajte túto krbovú konzolu vo svojej obývačke, aby vytvorila teplý a príjemný prvok pre vás a vašu rodinu, aby ste sa mohli ďalej zútulniť. Spojenie rustikálneho vzhľadu s mestským industriálnym štýlom so zmiešanými materiálmi laminátu a dreva. Tento kúsok bude praktickým doplnkom vášho priestoru, ktorý možno použiť ako TV stojan na všetky vaše mediálne nevyhnutnosti alebo ako odkladaciu konzolu na uloženie niektorých vašich kníh a domácich potrieb na policiach. Krb v strede má LED svetlá a umelé polená pre atraktívny vzhľad a môže sa zahriať prepnutím vypínača. Povrchová úprava: Reclaimed Barnwood; Materiál: Vysokokvalitná MDF, kov s práškovým nástrekom; Mestský, industriálny, rustikálny štýl; 18 Elektrický krb s LED diódami a umelými polenami; Dizajn zmiešaných materiálov; TV / mediálna konzola, úložisko; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Drevený stojan 40 x rám s otvorenou policou krb Rekultivovaný stojan z barnového dreva 40 x rám s otvorenou policou krb