Drevený stojan 36 Smoked Oak Sauder North Avenue Engineered. Jednoduchý štýl a moderný šarm, čo viac si priať? Doprajte svojej obývačke aktualizáciu, ktorú vždy potrebovala, keď k nej pridáte očarujúci pekný vzhľad tohto TV stolíka z kolekcie North Avenue. Pojme až 36 TV, vďaka čomu je ideálnym miestom na sledovanie vašich obľúbených seriálov, celodenné filmové maratóny alebo hranie nekonečných hodín videohier s priateľmi. Obsahuje dve priestranné otvorené police, ktoré vám poskytnú dokonalé miesto pre vaše video a herné vybavenie. Tieto police sú tiež skvelým miestom na ukladanie a vystavovanie predmetov, ako sú hromady filmov, dekoratívne rastliny, stolové hry a množstvo vašich vychytávok. Na to všetko je priestor! Je povrchovo upravený zo všetkých strán pre všestranné umiestnenie v akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti. Tento pekný TV stojan s povrchovou úpravou z dymového dubu a detailom s odolným čiernym kovovým rámom je presne to, čo vášmu domovu chýba. Povrchová úprava: Dub údený; Materiál: Drevo a kov; Pojme až 36 TV s hmotnosťou 50 libier. alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Skombinujte dve jednotky na umiestnenie až 70 TV s hmotnosťou 95 libier. alebo menej; Vlastnosti Dve priestranné police pojmú audio/video vybavenie; Povrchová úprava zo všetkých strán pre všestranné umiestnenie kdekoľvek vo vašej domácnosti; Odolný kovový rám pre stabilitu.

Drevený stojan 36 Smoked Oak Sauder North Avenue Engineered

Drevený stojan 36 Smoked Oak Sauder North Avenue Engineered


Drevený stojan 60 Coastal Oak Sauder Canal Street Engineered. Chýba niečo vašej domácej výzdobe? Vytvorte krásny ústredný bod v akejkoľvek miestnosti vášho domova s týmto očarujúcim credenza z kolekcie Canal Street. Nájdite si ideálne miesto pre svoj veľký televízor, tento credenza pojme až 60 TV, vďaka čomu je ideálnym miestom na sledovanie všetkých vašich obľúbených relácií a filmov alebo hranie videohier s priateľmi. Zapnite ho a využite jeho priestrannú hornú plochu ako miesto na vystavenie vašich obľúbených dekoračných predmetov, ako je lampa, dekoratívne rastliny a fotografie vašej rodiny. Je vybavený veľkou otvorenou policou, ktorá obsahuje vstavané USB porty pre jednoduché nabíjanie vašich elektronických zariadení. Za každým z rámových dverí z bezpečnostného tvrdeného skla sa nachádza odkladacia a výstavná plocha s nastaviteľnou policou, ktorá sa dá posúvať do rôznych výšok a vytvárať tak flexibilné možnosti pre predmety všetkých tvarov a veľkostí. Jeho Vanishing Drawer+ˇTńTˇ vám poskytuje skrytý úložný priestor za jeho výklopnou prednou časťou pre vaše video/audio komponenty. Táto kredenza inšpirovaná priemyselným vekom, s povrchovou úpravou Coastal Oak+ˇTńTˇ a doplnená dekoratívnym kovovým rámom s práškovým nástrekom, dodá vášmu domovu odvážny štýl a množstvo funkcií. Povrchová úprava: Dub Coastal a biela; Materiál: Drevo a kov; Pojme až 60 TV s hmotnosťou 70 libier. alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Veľká polica so zabudovanými USB portami pre jednoduché nabíjanie mobilných zariadení; Rámové dvere sú vybavené bezpečnostným tvrdeným sklom so skosenými hranami; nastaviteľná polica za každým dverami pre flexibilné možnosti skladovania; Vanishing Drawer+ˇTńTˇ skrýva komponenty za výklopným čelom; Zásuvky sú vybavené plnovýsuvmi; Ozdobný kovový rám s práškovým nástrekom.

Drevený stojan 60 Coastal Oak Sauder Canal Street Engineered


Drevený stojan Arend dvojfarebný dub, eben 2-dverový. Vďaka čistým líniám a prírodnej kresbe dreva je TV stojan Arend skvelým doplnkom do každého priestoru. Tento pevný MDF drevený stojan je vybavený dvoma otvorenými policami na uloženie DVD prehrávačov, herných konzol a ďalších. Ďalší úložný priestor poskytujú štyri police ukryté za dvojicou dvierok. Ohromujúca dubová povrchová úprava predstavuje prirodzenú kresbu dreva a dodáva kúsku rustikálny nádych. Vzhľad dopĺňajú nohy z tmavého ebenového dreva a čierne kovové rukoväte. Televízny stojan Arend je vyrobený v Malajzii a vyžaduje montáž. Moderný a súčasný TV stojan; Dvojfarebné prevedenie dub a eben; Dve otvorené police a štyri uzavreté police.

Drevený stojan Arend dvojfarebný dub, eben 2-dverový


Drevený stojan Arend dvojfarebný dub, ebenový 4-zásuvkový. Vďaka čistým líniám a prírodnej kresbe dreva je TV stojan Arend skvelým doplnkom do každého priestoru. Tento drevený stojan z MDF je vybavený dvoma otvorenými policami na uloženie DVD prehrávačov, herných konzol a ďalších. Ďalší úložný priestor poskytujú štyri priestranné zásuvky. Ohromujúca dubová povrchová úprava predstavuje prirodzenú kresbu dreva a dodáva kúsku rustikálny nádych. Vzhľad dopĺňajú nohy z tmavého ebenového dreva a čierne kovové rukoväte. Televízny stojan Arend je vyrobený v Malajzii a vyžaduje montáž. Moderný a súčasný TV stojan; Dvojfarebné prevedenie dub a eben; Dve otvorené police a štyri zásuvky.

Drevený stojan Arend dvojfarebný dub, eben so 4 zásuvkami