Drevený stojan 32 3-poschodový svetlý dub/béžový. Biely trojvrstvový TV stojan Designs2Go Convenience Concepts sa bude pekne ladiť s akýmkoľvek dekorom. Môžete ho zostaviť od začiatku do konca v priebehu niekoľkých minút a dizajn otvorenej police poskytuje dostatok priestoru na vystavenie a komponenty. Tento TV stojan je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky zábavy. Váži len 24 libier a dá sa tiež veľmi ľahko premiestňovať, takže si môžete byť istí, že nájdete ideálne miesto, kde si ho postavíte na zábavu svojej rodiny a hostí. Krásny svetlý dub béžový povrch dreva; Súčasné tyče z nehrdzavejúcej ocele nehrdzavejú; Materiál: drevotriesková doska; Súčasné tyče s nerezovou oceľou nehrdzavejú. Na montáž nie sú potrebné žiadne nástroje; Vhodné pre väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 32; Poskytne roky zábavy; 22,25 V x 31,5 Š x 15,75 H.

Drevený stojan 32 3-poschodový svetlý dub/béžový

Drevený stojan 32 3-poschodový svetlý dub/béžový


Drevený stojan 55 Rodeo Dub Altra Nábytok EngleWood Stojan 55. Pozdvihnite vzhľad svojej obývačky alebo domáceho kina s TV stojanom Altra Englewood 55. Tento rustikálny TV stojan Rodeo Dub hnedý zobrazuje vaše zábavné komponenty jednoduchým, no moderným spôsobom s posuvnými sklenenými dverami. Za 2 sklenenými dvierkami sú 2 police na ochranu DVD, hier, herných systémov a iných základných vecí pred prachom. Použite 2 otvorené stredové police, aby ste si zachovali svoje zábavné komponenty, ktoré používate najčastejšie, ako napríklad káblovú skrinku, reproduktory alebo DVD prehrávač, aby ste k nim mali ľahký prístup. Dekoratívny dizajn šikmej základne Englewoods dodáva tomuto TV stojanu moderný prechodný štýlový vzhľad. Do tohto TV stojana sa zmestia TV s plochou obrazovkou až do šírky 55. Televízny stojan Altra Englewood 55 vyžaduje pri dodaní montáž. Povrchová úprava: Rodeo Dub; Materiál: laminovaná MDF, drevotrieska a sklenené dvierka; Dajte svojmu priestoru moderný vzhľad s TV stojanom Altra Englewood 55; Stojan na TV pojme 55 plochých televízorov s maximálnou hmotnosťou 65 lbs. Englewood pozostáva z otvoreného aj uzavretého úložného priestoru s 3 nastaviteľnými policami pre vaše zábavné komponenty; Dve sklenené dvierka sa otvárajú a zatvárajú, čím sú vaše predmety v bezpečí pred prachom a nečistotami; Otvory na vedenie drôtov pomáhajú udržiavať vaše káble upratané a nezamotané; Vďaka jednoduchým líniám so skosenými nožičkami pôsobí táto jednotka moderne a nadčasovo; Rustikálny hnedý povrch Rodeo Oak vyzerá skvele s akoukoľvek farebnou schémou alebo dekorom; Hrdo vyrobené v USA z USA a dovezené diely.

Drevený stojan 55 Rodeo Dub Altra Nábytok EngleDrevený stojan 55


Drevený stojan 54-palcový stredný dub Engley Industrial. Otvorené police, zosilnená X-back opora a pevný kovový rám vytvárajú jedinečnú estetiku dizajnu, ktorá hraničí s rustikálnym a industriálnym štýlom. Povrchová úprava Medium-Oak zvýrazňuje tmavý rám pre dvojfarebnú estetiku, ktorá tento kúsok krásne pozdvihne. Otočné kolieska poskytujú úplnú mobilitu a jeho dve otvorené police udržia všetky vaše elektronické zariadenia na jednom mieste. Dno z drôteného pletiva dodáva jeho pracovitému vzhľadu, zatiaľ čo hladké zaoblené okraje ho robia jemným na dotyk. Televízny stojan Engley Wood je dostupný vo veľkostiach 54 palcov, 72 palcov a 81 palcov a vyhovuje vašim domácim potrebám. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Industrial; Povrchová úprava: stredný dub; Materiály: Drevo, Drevená dyha, Kov; Drevené panelové police. akcenty koliesok; Spodná polica z drôteného pletiva; Dizajn s otvoreným chrbtom; Skrytá podpora nôh.

Drevený stojan 54 Stredný dub Engley Industrial


Drevený stojan 72-palcový stredný dub Engley Industrial. Dodajte obývačke funky, priemyselnú atmosféru s týmto TV stojanom z kovu a drevenej dyhy. Tento robustný stojan sa zmestí až na 81-palcovú drevenú TV a ponúka rozsiahly priestor na polici, aby ste si mohli jednoducho usporiadať základné prvky zábavy. Vstavané kolieska umožňujú ľahkú mobilitu, zatiaľ čo stredný dubový povrch dodáva nádych rustikálneho šarmu. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Industrial; Povrchová úprava: stredný dub; Materiály: Drevo, Drevená dyha, Kov; Drevené panelové police. akcenty koliesok; Spodná polica z drôteného pletiva; Dizajn s otvoreným chrbtom; Skrytá podpora nôh.

Drevený stojan 72 Stredný dub Engley Industrial