Drevený stojan 119274 Runway 72 palcový čierny, ruská brezová preglejka. Štýlový a všestranný, tento Runway credenza podáva pomocnú ruku akémukoľvek priestoru tým, že poskytuje priestor na predstavenie, uloženie a dokonca aj podávanie! Tento 2-farebný príborník je perfektnou voľbou, ak ponúka dostatok úložného priestoru vo vašej obývačke alebo slúži ako TV stolík. Vyrezávané dvierka s akcentmi v tvare V dodávajú nádych textúry, zatiaľ čo police za nimi poskytujú nevyhnutný úložný priestor. Dostatočne elegantný na použitie ako bufetový stôl s príborníkom a dostatočne funkčný na TV stojan; Prispôsobte si úložný priestor podľa svojich potrieb pomocou nastaviteľných vnútorných políc ukrytých za 4 dvierkami so zvýraznením v tvare V; Špičková melamínová úprava, ktorá je odolná voči poškriabaniu, škvrnám a vode pre každodenné použitie (okrem obloženia dverí); Vhodné pre TV obrazovku s uhlopriečkou až 80 palcov; Navrhnuté a vyrobené v Kanade z drevotrieskových dosiek s certifikáciou CARB II/FSC a materiálov MDF. Dodanie do 24-48 hodín od dátumu objednávky.

Drevený stojan 119274 Runway 72 palcový čierny, ruská brezová preglejka

Drevený stojan 119274 Runway 72 palcový čierny, ruská brezová preglejka


Drevený stojan 70-palcový Black Trubico Mid-Century. Dodajte svojej rodinnej nočnej sledovaní štýl, keď do svojho zábavného priestoru pridáte tento dvojfarebný 70-palcový TV stojan. Svetlé drevené prvky sa prelínajú s klasickým čiernym povrchom, ktorý vytvára štýl, zatiaľ čo rôzne otvorené a skryté police poskytujú funkčnosť, pričom všetko sa spája do nádherného zábavného centra, ktoré si vy a vaša rodina môžete užívať roky. Obsahuje: Jeden TV stojan; Štýl: Moderný v polovici storočia; Povrchová úprava: čierna; Materiály: drevotriesková doska a MDF; Otvorené police; Dve dvierka skrinky, ktoré sa otvárajú do ďalšieho úložného priestoru; Expanzívna horná časť zdokonalí extra veľkú plochú obrazovku.

Drevený stojan 70 Black Trubico Mid-Century


Drevený stojan Moderná rebríková knižnica Black Simpli Sawhorse 4 police Soild. Milujeme rebríkové police! V konečnom dôsledku sú praktické a funkčné, ako aj krása na pohľadanie. Naša kolekcia Sawhorse má dva rôzne typy rebríkových políc

Drevený stojan Moderná rebríková knižnica Black Simpli Sawhorse 4 police Soild


Drevený stojan Čierny orech Sauder Rock Glen 2 Door 59 Metal Framed. Je čas na inováciu zábavy! Dajte svojmu domovu svieži nový vzhľad, keď k tomu pridáte súčasný štýl a moderný dizajn tohto credenza z kolekcie Rock Glen. Do tohto zábavného zariadenia sa zmestí až 65 TV, takže konečne môžete pozvať rodinu a priateľov na ďalšiu veľkú hru. Úložný priestor v kóji je skvelým miestom na uloženie audio/video vybavenia alebo na vystavenie domácich dekorácií, ako sú drobnosti a zarámované fotografie. Úložná zásuvka sa otvára a zatvára na hladkých kovových koľajničkách pre pohodlné uloženie predmetov, ako sú knihy a stolové hry. Za každým dvierkami je nastaviteľná polica, ktorá sa dá posúvať do rôznych výšok a vytvárať tak flexibilný úložný priestor pre predmety všetkých tvarov a veľkostí. Vrch má pevnú a ľahkú 1 panelovú konštrukciu a priložený zadný panel má otvory pre pohodlný prístup ku káblu. Tento ohromujúci televízny prijímač s povrchovou úpravou Blade Walnut+ˇTńTˇ a v kombinácii so strieborným práškovým kovovým rámom bude novým centrom vášho zábavného sveta. Povrchová úprava: Blade Orech; Materiál: Drevo a kov; Pojme až 65 TV s hmotnosťou 70 libier alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Top má pevnú a ľahkú 1 panelovú konštrukciu; Zásuvka je vybavená kovovými bežcami a bezpečnostnými zarážkami, ktoré udržia vás a vašu rodinu v bezpečí; nastaviteľná polica za každým dverami pre flexibilné možnosti skladovania; Strieborná povrchová úprava, kovový rám s práškovým nástrekom; Uzavretá zadná časť s prístupom pre kábel umožňuje pohodlnú cestu pre elektrické káble.

Drevený stojan Čierny orech Sauder Rock Glen 2 Door 59 Metal Framed