Drevený stánok 70 Split Oak Sauder Linden Market. Je čas dať vašej domácej obývačke štýlovú aktualizáciu, ktorú si zaslúži! Pridajte očarujúci vzhľad a všestranný úložný priestor do svojej obľúbenej miestnosti na zavesenie s týmto z kolekcie Linden Market. Tento pekný televízny stojan pojme až 70 TV, vďaka čomu je ideálnym miestom na sledovanie vašej obľúbenej relácie, celodenné filmové maratóny alebo hranie nekonečných hodín videohier s priateľmi. Máte už televízny stojan? Žiaden problém. Využite priestrannú hornú plochu tohto úložného priestoru ako miesto na vystavenie domácich dekorácií, ako sú dekoratívne rastliny, drobnosti a fotografie vašej rodiny a priateľov. Obsahuje tri úložné zásuvky, ktoré sa otvárajú a zatvárajú na hladkých kovových koľajničkách pre jednoduché a pohodlné skladovanie. Obsahuje tiež tri veľké boxy na uloženie video/herného vybavenia alebo predmetov, ako sú knihy a stolové hry. Tento unikát, ktorý je dokončený v dube Split s jemnými čiernymi akcentmi, bude stredobodom pozornosti vo vašej domácnosti. Povrchová úprava: Dub štiepaný; Materiál: umelé drevo; Pojme až 70 TV s hmotnosťou 95 libier alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Tri zásuvky s kovovými výsuvmi a bezpečnostnými zarážkami sú vybavené patentovaným systémom T-lock montáže; Tri veľké kobylky majú audio/video vybavenie, knihy, obrázky a ďalšie; Povrchová úprava Dub štiepaný s jemnými čiernymi akcentmi. Rozmer produktu: 20,75 V x 70,98 Š x 18,98 H; Hmotnosť produktu: 147 libier; : Áno; Počet zásuviek: 3.

Drevený stánok 70 Split Oak Sauder Linden Market

Drevený stánok 70 Split Oak Sauder Linden Market


Drevený stojan 60 Split Oak Sauder Linden Market. Nakopte neporiadok a chaos na obrubník. Dajte svojmu domovu organizáciu, ktorú potrebuje, bez toho, aby ste museli obetovať štýl s týmto úložným priestorom z kolekcie Linden Market. Tento televízny stojan pojme až 60 TV, vďaka čomu je ideálnym miestom, kde sa môžete stretnúť, aby ste si mohli vychutnať svoju obľúbenú reláciu alebo mať s priateľmi celodenné filmové maratóny. Máte už televízny stojan? Žiaden problém. Využite jeho priestrannú hornú plochu na vystavenie predmetov, ako sú ozdobné rastliny a rámy obrazov. Obsahuje deväť úložných priestorov, ktoré sú ideálne na pohodlné ukladanie predmetov, ako sú stohy kníh, vaša zbierka časopisov, organizovanie košov a mnoho ďalšieho. Obsahuje tiež tri nastaviteľné police, ktoré sa dajú posúvať do rôznych výšok, aby vytvorili flexibilný úložný priestor pre položky všetkých tvarov a veľkostí. Každá kóje obsahuje štítok ID, takže si môžete ľahko usporiadať všetky svoje veci! Tento atraktívny úložný priestor s povrchovou úpravou z dubu Split ponúka všetko, čo váš domov potrebuje, a ešte viac. Povrchová úprava: Dub štiepaný; Materiál: umelé drevo; Pojme až 60 TV s hmotnosťou 50 libier alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Tri nastaviteľné police pre flexibilné možnosti skladovania; Úložný priestor pre knihy, zakladače, zarámované fotografie, zberateľské predmety a iné; Prispôsobí štítky ID pre personalizovanú organizáciu. Rozmer produktu: 36,26 V x 58,19 Š x 17,16 H; Hmotnosť produktu: 125 libier; : Áno; Počet políc: 3.

Drevený stojan 60 Split Oak Sauder Linden Market


Drevený stánok 47 Split Oak Sauder Linden Market. Stred pozornosti vo vašej obývačke by mal byť rovnako štýlový ako zvyšok vášho domova. Dodajte svojmu domovu moderný štýl a dizajn s týmto z kolekcie Linden Market. Tento TV stojan pojme až 47 TV, vďaka čomu je skvelým miestom na sledovanie vašich obľúbených programov a hranie nekonečných hodín videohier s priateľmi. Máte už televízny stojan? Žiadny problém, tento akcent ponúka priestrannú hornú plochu na vystavenie predmetov domácej dekorácie, ako je akcentačná lampa, dekoratívne rastliny a fotografie vašej rodiny a priateľov. Tento televízor je vybavený úložným priestorom vo výklenku s káblovým prístupom pre video a herné komponenty. Táto zvýraznená skrinka obsahuje aj tri zásuvky, ktoré sa otvárajú a zatvárajú na hladkých kovových koľajničkách pre ľahký prístup k uloženiu rôznych predmetov. Za dvierkami je skrytý úložný priestor, ktorý obsahuje nastaviteľnú policu, ktorá sa dá posúvať do rôznych výšok pre pohodlné skladovanie. S povrchovou úpravou dub Split s akcentmi Soft Black a kovovými nohami, tento atraktívny vzhľad vynikne v každej miestnosti vášho domova. Povrchová úprava: Dub štiepaný; Materiál: umelé drevo; Pojme až 47 TV s hmotnosťou 50 libier alebo menej; Tri zásuvky sú vybavené kovovými bežcami a bezpečnostnými zarážkami; Úložný priestor v kóji s prístupom na kábel; nastaviteľná polica za dverami; Akcentované kovovými nožičkami; Rýchla a jednoduchá montáž s patentovaným systémom T-lock zásuviek; Povrchová úprava Dub štiepaný s jemnými čiernymi akcentmi. Rozmer produktu: 36,02 V x 48,42 Š x 19,02 H; Hmotnosť produktu: 167 libier; : Áno; Počet zásuviek: 3.

Drevený stánok 47 Split Oak Sauder Linden Market


Drevený stojan 60 Dub štiepaný Sauder Palladia. Stred pozornosti vo vašej obývačke si zaslúži vyniknúť od ostatných. Dodajte svojmu domovu nádych sofistikovaného šarmu a dizajnu s touto zábavou z kolekcie Palladia. Tento TV stojan pojme až 60 TV, vďaka čomu je ideálnym miestom na celodenné filmové maratóny. Jeho priestranná horná plocha je tiež skvelým miestom na vystavenie domácich dekorácií, ako sú dekoratívne rastliny a fotografie vašej rodiny a priateľov. Toto zábavné centrum má dve priestranné police, ktoré sú ideálne na uloženie audio a video zariadení. Tieto dve nastaviteľné police sa dajú posunúť do rôznych výšok a vytvoriť flexibilný úložný priestor pre položky všetkých tvarov a veľkostí. Každé rámové dvere sú vybavené tónovaným bezpečnostným tvrdeným sklom so skosenými hranami. Za každým dvierkami je dodatočná nastaviteľná polica. Tento krásny televízor s povrchovou úpravou z dubu Split a s atraktívnym hardvérom je presne to, čo vaša obývačka potrebuje. Povrchová úprava: Dub štiepaný; Materiál: umelé drevo; Pojme až 60 TV s hmotnosťou 70 libier alebo menej pre optimálny pôžitok zo sledovania; Dve nastaviteľné police pojmú audio-video zariadenia; Rámové dvere majú tónované, bezpečnostné tvrdené sklo so skosenými hranami; nastaviteľná polica za každým dverami pre flexibilné možnosti skladovania. Rozmer produktu: 28,50 V x 59,45 Š x 18,90 H; Hmotnosť produktu: 126 libier; : Áno; Počet políc: 2.

Drevený stojan 60 Dub štiepaný Sauder Palladia