Drevená TV konzola Smokey Taupe Alpine Furniture Monterey. S krásnou povrchovou úpravou dreva Smokey Taupe (béžová) vneste do svojej izby rustikálnu eleganciu s príležitostnými kúskami Monterey. Obsahuje stolík s lampou, konferenčný stolík, stolík do predsiene alebo TV konzolu, ktoré sa predávajú samostatne. Tento stôl je vyrobený z udržateľných zdrojov dreva a je vyrobený z dreva Reclaimed Pine a preglejky a má kovové nohy a držadlá zásuviek, aby vyhovovali estetickému vzhľadu a stabilite. Tieto príležitostné kúsky, navrhnuté s ohľadom na hosting, doplnia vašu izbu. Smokey Taupe; Vyrobené z regenerovaného borovicového dreva a preglejky; Plne zmontované; Kovové nohy a rukoväte zásuviek; Zásuvka

Drevená TV konzola Smokey Taupe Alpine Furniture Monterey

Drevená TV konzola Smokey Taupe Alpine Furniture Monterey


Drevená TV konzola-skriňa Lavička Tabakový alpský nábytok Live Edge. Staré a nové dizajnové prvky inšpirovali túto skupinu a vytvorili čistú metropolitnú estetiku. Kolekcia Live Edge obsahuje masívne a dyhy z mahagónového dreva pre luxusný a elegantný vzhľad. Bohatý tabakový (hnedý) povrch krásne ladí s kovaním, motýlikovými akcentmi a čiernou základňou. Konzola obsahuje dve skrinky na použitie s médiami alebo úložiskom. Výsledkom je pohodlné, obývateľné prostredie spálne, kde si môžete oddýchnuť a užívať si. Tabaková (hnedá) povrchová úprava; Vyrobené z mahagónových pevných látok a dyhy; Plne zmontované; Dve skrinky na použitie s médiami alebo úložiskom; motýlik akcenty; Live Edge Design; Hodí sa k ostatným kúskom zo spálňovej kolekcie Alpine Furniture Live Edge.

Drevená TV konzola-skriňa Lavička Tabakový alpský nábytok Live Edge


Drevený stojan na TV médiá Sivý Simpli Redmond 72 Solid. Teraz, keď sú 80-palcové televízory s plochou obrazovkou dostupnejšie, musíte ich mať. Aby ste si to mohli naplno užiť, budete potrebovať aj perfektný stojan na televízor, ktorý vám umožní umiestniť televízor do správnej polohy. Nehľadaj ďalej. Extra široký TV stojan Redmond má ideálnu veľkosť pre televízory do 80 palcov. Má dostatok úložného priestoru pre všetky vaše mediálne a herné zariadenia. Má veľkú centrálne umiestnenú otvorenú plochu s dvoma zásuvkami, ako aj dva uzavreté priestory. Dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na jednu nastaviteľnú policu. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručne dokončená v Distressed Grey s ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku; Vhodné pre TV do 80; Extra široký TV stojan je ideálny pre TV s uhlopriečkou až 80 palcov; Ponúka veľký centrálne umiestnený otvorený priestor s dvoma zásuvkami, ako aj dvomi rámovými dvierkami s uzavretými priestormi; dve veľké bočné úložné skrinky sa otvárajú na jednu nastaviteľnú policu. Jednotka obsahuje výrezy na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Štýl zahŕňa elegantne skosené nohy, tvarovanú dosku stola s korunkou a starožitné mosadzné ťahadlá a gombíky.

Drevo TV Media Sivá Simpli Redmond 72 Solid


Drevený stojan na TV médiá Sivý Simpli Cosmopolitan 48 Solid. Potrebujete skvelý TV stojan pre váš úplne nový TV s plochou obrazovkou. Takú, ktorá zvýrazní jej krásu a umožní vám pohodlne sa pozerať. Televízny stojan Cosmopolitan má ideálnu veľkosť pre televízory do 50 palcov. Má bočné skrinky s posuvnými dverami a dve nastaviteľné police, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru a priestoru pre všetky vaše médiá a herné zariadenia. Jednotka je vybavená výrezmi na vedenie káblov pre jednoduchú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Starostlivo ručne vyrobené s použitím najkvalitnejšieho masívneho dreva; Ručne dokončené moridlom Farmhouse Grey a ochranným NC lakom na zvýraznenie a zvýraznenie kresby a jedinečnosti každého kusu nábytku; Vhodné pre TV do 50; TV stojan je ideálny pre televízory do 50 palcov; Obsahuje dve posuvné dvere z tvrdeného skla, ktoré sa otvárajú do skrinky s dvomi nastaviteľnými policami. Jednotka obsahuje výrezy na vedenie káblov pre ľahkú inštaláciu TV a mediálnych komponentov. Štýl má plávajúcu hranu so štvorcovým okrajom, štvorcové gombíky s hornou časťou a bronzovou povrchovou úpravou a elegantné štvorcové skosené nohy.

Drevo TV Media Sivá Simpli Cosmopolitan 48 Pevná