Drevená TV konzola s posuvnými dvierkami Espresso 70. Kombinácia elegancie a funkcie dáva tejto modernej drevenej TV konzole výrazný vzhľad. Konzola obsahuje viacúčelové police za jedinečnými posuvnými dverami a poskytuje dostatok úložného priestoru pre rôzne A/V komponenty a mediálne príslušenstvo. Tento stojan vyrobený z masívneho dreva v bohatej úprave na espresso pojme väčšinu plochých televízorov do 70 palcov. Elegantný, moderný dizajn. Materiály: Vysoko kvalitný MDF s masívnou drevenou dyhou; Vrchná časť je vysokokvalitná lakovaná MDF; Bohatý záver espressa. Pojme väčšinu TV s plochou obrazovkou až do 70 palcov. Nosnosť 250 libier. Jedinečné posuvné dvere. Viacúčelové regály. Dostatok úložného priestoru pre A/V komponenty a príslušenstvo. Montážne pokyny sú súčasťou bezplatného čísla a online podpory.

Drevená TV konzola s posuvnými dverami Espresso 70

Drevená TV konzola s posuvnými dverami Espresso 70


Drevený TV stojan Mocha Black Atlin Designs 66. Dodajte svojmu displeju domáceho kina elegantný súčasný vzhľad s týmto novým extra širokým TV stolíkom. Posuvné dvere z tvrdeného skla orámované drevenou dyhou Mocha Black ponúkajú dokonalé pódium až pre 80 TV a zároveň poskytujú ideálny priestor na bezpečné ukrytie vašich komponentov a príslušenstva. Krásne rukoväte z brúseného hliníka a priestranné otvorené police robia z tohto extra širokého dizajnu dokonalý spôsob, ako si sadnúť a vychutnať si TV s plochou obrazovkou a systém domácej zábavy. Maximalizujte svoj životný priestor pomocou všestrannosti otvoreného aj uzavretého úložného priestoru a urobte ideálnu voľbu pre zábavu. Pojme väčšinu 48 – 80 TV; Drevená dyha morená Mocha Black; Posuvné dvere z tvrdeného skla orámované horizontálnym dreveným obložením; Rukoväte z brúseného hliníka; Otvorené police ideálne pre vaše audio zariadenie alebo stredový kanál; Uzavreté nastaviteľné police pre prispôsobený úložný priestor; Nízkoprofilový dizajn; Pohodlné vedenie káblov. podpora.

Drevená dyha TV Mocha Black Atlin Designs 66


Drevený stojan Grain Black Atlin Designs TV komponent Lavička. Vylepšite svoje domáce kino pomocou tohto 60-palcového televízora a komponentnej lavice. Táto obľúbená lavica pojme väčšinu televízorov až do 68 a ponúka dokonalý otvorený a skrytý úložný priestor. Horná otvorená polica ponúka priestor pre tri komponenty, zatiaľ čo extra dlhá vysúvacia strana skrinky skryje akýkoľvek neporiadok. Táto lavica je vylepšená dlhou chrómovou rukoväťou a elegantným čiernym povrchom z umelého dreva. Úhľadne zastrčte káble pomocou správy káblov. podpora. Pojme väčšinu 42 – 68 televízorovVeľký otvorený úložný priestor pre audio/video komponenty Vytiahnite úložný priestor s modernou správou káblov. Zadná stranaJednoduché zostavenie a dobrý dizajn Čierna povrchová úprava Súčasný štýl

Drevený stojan Grain Black Atlin Designs TV komponent Lavička


Drevený stojan 52 TV konzola s posuvnými dverami Biely stojan BarnWood 52 TV konzola s posuvnými dverami. Tento TV stojan s otvoreným dizajnom zaujme kompaktnými rozmermi a trendovou konštrukciou. So 4 priestrannými policami, 1 posuvnými dvierkami Barnwood, s atmosférou polovice storočia, jednoduchosť posunie váš súčasný alebo moderný bytový dekor na ďalšiu úroveň. Dostupné v krásnej čiernej farbe s dvierkami Barnwood alebo v elegantnej bielej farbe s dvierkami Barnwood. Krásny, dvojfarebný povrch; Elegantné uhlové nohy; Posuvné dvere na kovovej koľajnici; Podporuje 250 libier. Odolná konštrukcia z vysokokvalitného MDF; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Drevený stojan 52 TV konzola s posuvnými dverami Biely stojan BarnWood 52 TV konzola s posuvnými dverami