Drevená TV komoda so 4 dverami Natural. Tento TV stolík je úložný kúsok, ktorý si zaslúži každá obývačka. Dve sady dvojitých dverí s pevnými policami vzadu poskytujú dostatok úložného priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Výrezy na káble sú na mieste pre jednoduché pripojenie. Tento kus je vyrobený ručne z recyklovaného lodného dreva, ktoré je starostlivo olúpané, nakrájané a brúsené. Transparentná povrchová úprava zvýrazňuje prirodzené farebné variácie a textúry dreva. Hladký drevený a železný rám lode; Ručne dokončovaný nábytok; Prírodná úprava dreva lodí; Už zmontované; 4 dvere; 4 vnútorné policové priehradky; Železný hardvér.

Drevená TV komoda so 4 dverami Natural

Drevená TV komoda so 4 dverami Natural


Drevená TV komoda s 3 zásuvkami Natural. Tento TV stolík je úložný kúsok, ktorý si zaslúži každá obývačka. Široko roztiahnuteľný dizajn s tromi zásuvkami s otvorenou policou nad ňou poskytuje dostatok úložného priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Tento kus je vyrobený ručne z recyklovaného lodného dreva, ktoré je starostlivo olúpané, nakrájané a brúsené. Transparentná povrchová úprava zvýrazňuje prirodzené farebné variácie a textúry dreva. Hladký drevený a železný rám lode; Ručne dokončovaný nábytok; Prírodná úprava dreva lodí; Už zmontované; 3 zásuvky; 1 otvorený policový priečinok; Železný hardvér.

Drevená TV komoda s 3 zásuvkami Natural


Drevená TV komoda s 3 dverami Natural. Tento TV stolík je úložný kúsok, ktorý si zaslúži každá obývačka. Tri dvierka s pevnými policami vzadu poskytujú dostatok úložného priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Výrezy na káble sú na mieste pre jednoduché pripojenie. Tento kus je vyrobený ručne z recyklovaného lodného dreva, ktoré je starostlivo olúpané, nakrájané a brúsené. Transparentná povrchová úprava zvýrazňuje prirodzené farebné variácie a textúry dreva. Hladký drevený a železný rám lode; Ručne dokončovaný nábytok; Prírodná úprava dreva lodí; Už zmontované; 3 dvere; 4 vnútorné policové priehradky; Železný hardvér.

Drevená TV komoda s 3 dverami Natural


Drevený stojan Iron TV Komoda s 2 zásuvkami Viacfarebná NovaSolo Nordic Smooth Boat. Tento nízkoprofilový TV stolík je úložný kúsok, ktorý si zaslúži každá obývačka. Široko roztiahnuteľný dizajn s dvoma zásuvkami s otvorenou policou medzi nimi poskytuje dostatok úložného priestoru pre všetky vaše zábavné potreby. Pre jednoduché pripojenie je na mieste výrez na kábel. Tento kus je vyrobený ručne z recyklovaného lodného dreva, ktoré je starostlivo olúpané, nakrájané a brúsené. Transparentná povrchová úprava zvýrazňuje prirodzené farebné variácie a textúry dreva. Hladký drevený a železný rám lode; Ručne dokončovaný nábytok; Prírodná úprava dreva lodí; Už zmontované; 2 zásuvky; 1 vonkajší policový priečinok; Železný hardvér.

Drevený stojan Iron TV Komoda s 2 zásuvkami Viacfarebná NovaSolo Nordic Smooth Boat