Drevený TV stojan Mocha Black Granville 66. Dodajte svojmu displeju domáceho kina elegantný súčasný vzhľad s touto novou extra širokou TV lavicou z kolekcie Granville. Posuvné dvere z tvrdeného skla orámované drevenou dyhou Mocha Black ponúkajú dokonalé pódium až pre 80 TV a zároveň poskytujú ideálny priestor na bezpečné ukrytie vašich komponentov a príslušenstva. Krásne rukoväte z brúseného hliníka a priestranné otvorené police robia z tohto extra širokého dizajnu dokonalý spôsob, ako si sadnúť a vychutnať si TV s plochou obrazovkou a systém domácej zábavy. Maximalizujte svoj životný priestor pomocou všestrannosti otvoreného aj uzavretého úložného priestoru a urobte ideálnu voľbu pre zábavu. Pojme najviac 48

Drevená dyha TV Mocha Black Granville 66

Drevená dyha TV Mocha Black Granville 66


Drevená povrchová úprava stojana na jeden TV/monitor otočný čierny. Moderný dizajn tohto otočného televízora dotvorí vzhľad každej súčasnej domácnosti. Otočný TV stojan je ideálny pre všetky čierne TV stojany, ktoré obsahujú audio a video komponenty. Tento produkt je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Prineste si domov tento elegantný, moderný kúsok, ktorý vám pomôže zabaviť sa takmer v každej miestnosti v domácnosti. Ideálne pre TV prijímače a monitory. Plne zmontované; otočný pohyb o 360 stupňov; Skvelé pre domácnosť alebo kanceláriu; Atraktívna čierna povrchová úprava dreva; 16 mm drevotriesková doska s drevenou melamínovou dyhou; 1,38 V x 23,63 Š x 15,75 H.

Drevená povrchová úprava stojana na jeden TV/monitor otočný čierny


Povrchová úprava dreveného stojana XL 2-vrstvový otočný čierny. Moderný dizajn tohto TV stolíka dotvorí vzhľad každej súčasnej domácnosti. Televízny stojan je ideálny pre všetky audio a video komponenty. Dve police poskytujú dostatok priestoru pre elektronické komponenty, filmy a hry. Tento produkt je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Prineste si domov tento elegantný, moderný kúsok, ktorý vám pomôže zabaviť sa takmer v každej miestnosti v domácnosti. otočný pohyb o 360 stupňov; Na montáž nie sú potrebné žiadne nástroje; Ideálne pre TV a monitory; Koordinuje sa s akýmkoľvek dekorom, najmä moderným; 16 mm drevotriesková doska s drevenou melamínovou dyhou, 29 mm tyče s nerezovou oceľou; 9,25 V x 31,5 Š x 15,75 H.

Povrchová úprava dreveného stojana XL 2-vrstvový otočný čierny


Povrchová úprava dreveného stojana 3-vrstvová čierna. Moderný dizajn tohto TV stolíka dotvorí vzhľad každej súčasnej domácnosti. Televízny stojan je ideálny pre všetky audio a video komponenty. Tri police poskytujú dostatok priestoru pre elektronické komponenty, filmy a hry. Tento produkt je vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Prineste si domov tento elegantný, moderný kúsok, ktorý vám pomôže zabaviť sa takmer v každej miestnosti v domácnosti. Nie sú potrebné žiadne nástroje; Nastavenie za pár minút; Čierna povrchová úprava; 16 mm drevotriesková doska s drevenou melamínovou dyhou, 29 mm tyče s nerezovou oceľou; Nehrdzavejúce tyče z nehrdzavejúcej ocele; 22,25 V x 31,5 Š x 15,75 H.

Povrchová úprava dreveného stojana 3-vrstvová čierna