Drevená dyha 50 TV stojan Mahagón Altra Wildwood. Vneste do svojej obývačky štýl a úložný priestor s TV stojanom Altra Wildwood Wood Veneer 50. Do tohto TV stolíka sa zmestí až 50 TV s plochou obrazovkou. Televízny stojan Altra Wildwood Wood Veneer 50 vyžaduje montáž pri dodaní. Povrchová úprava: mahagón; Materiály: kov, drevená dyha, farba, práškové lakovanie a MDF; Vylepšite svoju obývačku s TV stojanom Altra Wildwood Wood Veneer 50; Stojan na TV pojme až 50 TV s plochou obrazovkou s maximálnou hmotnosťou 55 libier. Stojan na TV obsahuje 2 veľké otvorené police pre ľahký prístup ku komponentom a príslušenstvu; Zásuvka poskytuje dodatočné skryté úložisko pre diaľkové ovládače; Elegantný mahagónový povrch s čiernymi kovovými prvkami znamená, že sa budete baviť štýlovo; Konštrukcia z pravej drevenej dyhy a kovové akcenty; Lode pripravené na stavbu podľa pokynov krok za krokom.

Drevená dyha 50 TV Mahagon Altra Wildwood

Drevená dyha 50 TV Mahagon Altra Wildwood


Drevená úložná konzola na TV médiá Driftwood 60. Zobrazte svoj televízor štýlovo s touto 60 drevenou mediálnou konzolou. Postavený tak, aby podporoval televízory s uhlopriečkou až 65 palcov, vyrobený z vysokokvalitného MDF s odolnou laminátovou povrchovou úpravou, aby sa zmestil do vášho domova. Obsahuje bočné police ideálne na ukladanie DVD, CD a hier. Jeho káblové vedenie. systém a úložné zásuvky vám pomôžu udržať uprataný zábavný priestor. Jedinečná povrchová úprava naplaveného dreva; Pojme väčšinu televízorov do 65; Vyrobené z vysokokvalitného MDF, odolného laminátu; Bohatá textúrovaná povrchová úprava; Predné a bočné police; Dve multifunkčné zásuvky; Veľký úložný priestor; Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi.

Drevená konzola na ukladanie TV médií Driftwood 60


Drevo 44 TV stojan Driftwood 44 TV stojan. S touto 44 drevenou mediálnou konzolou sa spája elegancia s funkciou. Ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše komponenty za dvojitými dverami s tabuľami z tvrdeného bezpečnostného skla. Jeho káblové vedenie. systém vám pomáha udržiavať uprataný zábavný priestor, aby ste si mohli vychutnať svoje obľúbené filmy a športové hry. Podporuje televízory do 48 vyrobené z vysokokvalitného MDF s odolným, textúrovaným povrchom, ktorý sa hodí do vášho domova. Povrchová úprava: Naplavené drevo Materiály: Vysokokvalitná MDF, odolný laminát Bohatá textúrovaná povrchová úprava Dvojité dvere s tvrdenými sklenenými tabuľamiVeľký úložný priestor pre komponenty Lode pripravené na zostavenie s podrobnými pokynmi

Drevo 44 TV Stojan na TV Driftwood 44


Povrchová úprava dreveného stojana 24 3-vrstvová široká sivá. Širokouhlý stojan na televízor Designs2Go 3 Tier Convenience Concepts je dokonalým doplnkom každého interiéru obývacej izby. S otvoreným moderným dizajnom, ktorý umožňuje jednoduchú správu káblov. Obsahuje tiež tri priestranné police, ktoré vám poskytnú dostatok miesta pre všetky vaše mediálne komponenty. Tento stojan vyrobený z dreva a komponentov z nehrdzavejúcej ocele je vyrobený tak, aby vám vydržal dlhé roky. Krásny šedý drevený povrch; Nehrdzavejúce tyče z nehrdzavejúcej ocele; Nevyžadujú sa žiadne nástroje; Krásna povrchová úprava dreva; 21,75 V x 15,75 Š x 42 H; Poskytne roky zábavy. Dostupné vo viacerých povrchových úpravách.

Povrchová úprava dreveného stojana 24 3-vrstvová široká sivá